Bourjois, Silk Edition (Puder w kompakcie)

Bourjois, Silk Edition (Puder w kompakcie)

Silk Edition zainspirowany jedwabiem, z technologią Soft Focus, formuła przyjemnie wtapia się w skórę.nie tworzy efektu maski i zapewnia komfortowe uczucie naturalnej cery. Silk Edition wyrównuje przebarwienia i drobne niedoskonałości cery. Pudry krystaliczne zawarte w formule matują cerę aż do 8 godzin, zachowując promienny wygląd skóry i nie wysuszając jej. Cera jest matowa, ale nie wygląda na przeciążoną czy zmęczoną.
Efekty są wielowymiarowe:
- niewidoczne pory i przebarwienia,
- wygładzone zmarszczki,
- cera jest zmatowiona,
- nie tworzy efektu maski.

matujące
prasowany

Dobry

Puder skusił mnie obietnicą bycia gładkim i jedwabistym - szybkie sprawdzenie na testerze i obiecujący kolor nr 51 Porcelain przekonał mnie do zakupu.
Kolor - odpowiedni dla bladolicych, nie bielutki, dośc naturalny, tonacja neutralna - nie za zimny, nie za ciepły. Sam puder jest tak gładko zmielony, że wręcz wydaje się niewidoczny i niewyczuwalny. Za to utwardzony odpowiednio w kamieniu, który się nie kruszy. Na twarzy zachowuje się dość "niewidocznie" - wygładza, robi ładne wykończenie makijażu. Ma dużą zaletę - nie podkreśla porów, zmarszczek i innych niedoskonałości, wręcz wtapia się w nie i wygładza. Niestety, nie kryje żadnych przebarwień czy zaczerwień - kolorystycznie jest zupełnie obojętny dla cery.
Wielki plus za pudełko -eleganckie, lśniąco-czarne i po prostu genialne lusterko, które na pewno sbie zostawię. Ideał do torebki.
Cena może się wydawać wysoka, ale polecam. Szczególnie na wiosnę i lato, tak lekkiego i delikatnego pudru jeszcze nie miałam.

genialne opakowanie, produkt średni a nie wybitny

Puder kupiłam co tu dużo ukrywać, bo zak0chałam się w opakowaniu. Lusterko można obkręcać dookoła, fajne do przejrzenia się i poprawek w ciągu dnia. Kupiłam gdy było dwa produkty z czego płacisz za tańszy w Rossmanie (kupiłam wtedy też pomadkę, która się stała moim ewidentnym KWC, pomadka z MaxFactora, polecam). Puder jest w kolorze vanilla, nieco ciemniejszym i bardziej żółtym niż to czego zazwyczaj używam, ale uwaga to nadal jest jasny kolor. Ze względu jednak na odcień będę używać wiosną jak wyjdzie słońce bo przy zimowej bladości żółtawy kolor się chyba nie całkiem sprawdzi. Nakładam go na twarz po wcześniejszym użyciu kremu nawiżającego a mimo to czuje lekkie ściągnięcie skóry. Jednak po nałożeniu wgl nie widać, że się go ma na twarzy, jest gładka, nie pokreśla suchych miejsc, skóra jest naprawdę bardzo gładziutka i ładnie wyglądająca, chociaż gąbeczką trzeba się trochę namachać, żeby uzyskać ten bardzo dobry efekt. Produkt jest dobry, nie pozostawia na twarzy czegoś w rodzaju mąki co jest bardzo dużą zaletą.Doskonale stapia się z cerą. Raczej dobra wytrzymałość produktu, nie trzeba często zagladać do lusterka i poprawiać. Nie jestem jednak pewna czy jest tak dobry, że aż wart swojej ceny, bo myślę, że można znaleść lepsze pudry.

Używam tego produktu od: uzywam od czasu do czasu

Nic poza opakowaniem

Nie. Nie. Nie. Nie robi nic. Nic. Nic.
Nie ma go na twarzy po aplikacji. Po prostu. Mogę się równie dobrze pomiziać całkiem czystą gąbką. Nie matuje, nie kryje, może pory są minimalnie mniej widoczne. Ale to wszystko.
Mam drobne przebarwienia na policzkach, są dokładnie takie same po użyciu pudru.
Poza opakowaniem, które jest cudowne i fantastyczne, to ten puder nie oferuje dla mnie nic.

Minusy:
- nie robi nic

Plusy:
+ cudne opakowanie, bardzo eleganckie, z obrotowym lusterkiem.

Bourjois nigdy mnie jeszcze nie zawiódł!

Ten puder kupiłam sobie w promocji w rossmanie.Kiedyś miałam inny z tej firmy,ale chyba już wycofany,więc musiałam zacząć szukać czegoś innego.Aktualnie mam 2 tej marki ten i Healthy.Oba są bardzo dobre.
A mianowicie puder:
-nie zapycha
-ładne stapia się z cerą
-nie tworzy efektu maski
-każdy wybierze coś dla siebie
-wygląda naturalnie na twarzy
-u mnie trzyma się cały dzień

opakowanie z lusterkiem,bardzo fajne i poręczne.polecam.

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacja!!

Puder jest po prostu boski.
1. Kolor- posiadam nr 52 Vanilia- jest to jasny, żółciutki kolor, który pięknie wygląda na twarzy.
2. Konsystencja - jedwabista
3. Aplikacja- puder idealnie się rozprowadza, nie wchodzi w zmarszczki, i co dla mnie najważniejsze nie podkreśla porów, wręcz przeciwnie- wygładza je, dzięki, czemu są one stanowczo mniej widoczne.
4. Matuje i wygładza skórę twarzy.
5. Opakowanie, śliczne, idealne do torebki, lusterko można obracać na wszystkie strony, dzięki czemu można go używać jako podręcznego lusterka do malowania.
Zakupione w HEBE na promocji za 35 zł, więc można go dostać w naprawdę dobrej cenie.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: dwa tygodnie