Golden Rose, BB Cream Beauty Balm No Light (Krem BB)

Golden Rose, BB Cream Beauty Balm No Light (Krem BB)

Kekka formuła i prosty sposób aplikacji kremu BB No light Golden Rose sprawiają, że bardzo szybko można dodać skórze zdrowego blasku. Produkt wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt tuszując jednocześnie drobne niedoskonałości. Zapewnia skórze nawilżenie w ciągu dnia. Posiada filtr SPF 25 (UVA/UVB), dzięki czemu zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Formuła została wzbogacona o wit. E, która posiada cechy przeciwutleniające.
Nie zawiera olejów ani parabenów.
Sposób użycia:
- Aplikuj produkt na oczyszczoną skórę twarzy.
- Aby uzyskać efekt lepszego krycia nałóż dwie warstwy produktu.
- Krem BB może być stosowany samodzielnie bądź wraz z kremem nawilżającym.

nawilżające, ochronne, ujednolicające
Filtry
SPF 15 – 30
kremy BB i CC
normalna, mieszana

Hit! Nawilżenie z kolorem.

Używam jako kremu nawilżającego koloryzującego pod podkład. Sprawdza się jak najlepszy nawilżający krem. Sam jest dla mnie za słaby jeśli chodzi o krycie, ale jako baza pod podkład idealny. Latem pod minerały.

polecam każdej

NakŁoniona przez wiele opinii youtuberek zaopatrzyłam się w opakowanie tego kremu bb i aktualnie zużywam Już kolejne- cudo! Jest to mój najlepszy kosmetyk na dzienne zapOtrzebowania i gorąco polEcam kaŻdej, która woli lekkie produkty

Bardzo lubię ten krem!

Nie dość, że bardzo nawilza skórę to doskonałe się wchlania. Może Może kryje zbyt dobrze, ale nie można oczekiwać dużo dużo kremu BB, gdyż jego właściwości na tym polegają. Ma bardzo padny delikatny zapach którego nie czuć po nałożeniu.

Cera jest nawilżona. Krem dobrze się wtapia. Na pojedyncze wypryski można użyć korektor. Cera jest gładka, bardzo dobrze nawilżona i przede wszystkim promienna.

Mój ulubieniec

Krem BB Golden Rose jest kremowy i gładki, dzięki czemu ładnie i równo się rozprowadza na twarzy. Sprawdzi się do codziennego, lekkiego makijażu. Na większe wyjścia się może się sprawdzić, bo jako krem BB, a nie podkład, nie ma pełnego krycia. Nie mam większych problemow skórnych, więc u mnie się sprawdza. Rozprowadza się dobrze zarówno pędzlem, jak i palcami. Nie wysusza twarzy, a nawet ją nawilża, nie roluje się. Nie zauważyłam, by ciemniał pod wpływem powietrza. Waży się na twarzy dopiero po kilkunastu godzinach i to przy gorącej pogodzie oraz grubej warstwie.
Występuje w małym pojemniku z mini dozownikiem, który lubi chlapnąć, więc trzeba ostrożnie się z tym obnosić i nie stawiać na zakrętce, bo się wyleje.
Nie podrażnia mojej skóry, nie uczula. Jest bardzo wydajny. Kolor Light idealnie stapia się z moją skórą.

Nie dla mnie

Kupiłam go jako pierwszy krem bb, totalnie się nie sprawdził. Mimo że bardzo lubię markę Golden Rose, tak tego produktu nie polecam. Wygląda strasznie pomarańczowo na twarzy, ma lejącą konsystencję która również nie prezentuje się dobrze podkreślając wszystko co możliwe. Totalnie produkt nie dla mnie.

BB Cream

Niestety nie jestem w stanie podzielic sie dobra opinia o tym produkcie, mimo ze bardzo lubie firme Goden Rose i posiadam wiele kosmetykow tej marki.
Produkt jest nazbyt tlusty, zupelnie nie spelnia swojej funkcji jako krem BB. Jest dosc lejacy, ale nie to jest w nim najgorsze. Pozostawia na twarzy tlusty film z czyms w rodzaju przezroczystej, pomaranczowej poswiaty. Bardzo nie ladnie to wyglada. Krycie jest minimalne, wrecz malo widoczne. Bardzo przypomina mi to nieudane podklady z przed okolo 15 lat, gdzie krycie w ogole nie istnialo, a kolorystyka glownie opierala sie na kolorze pomaranczowym.
Niestety ten BB krem nie ma nic wspolnego ani z makijazem, ani z pielegnacja. Nie polecam. Przykre rozczarowanie.

Nie najgorszy

Nie używam codziennie jednak po służymy użytkowaniu go wiem, że nie wrócę do niego ponownie jak wykoncze opakowanie.
Mam odcień numer 1 najjaśniejszy z dostępnych. Niestety mimo, że to najjaśniejszy odcień to widać wyraźnie w moim przypadku, że nie stapia się odcieniem idealnie ze skórą - mimo wszystko jest lekko za ciemny.
Bardzo duży minus za to że uwidacznia rozszerzone pory skóry i podkreśla suche skórki. Co do trwałości to niestety ale średnio. Ściera się zostawiając nieestetyczne "przetarcia" przez co tworzą się jakby plamy. Przy noszeniu maseczki krem bb zostanie na niej w miejscu gdzie styka ona się mocno ze skórą zostawiając puste, starte miejsce po kremie bb.
Niestety tubka jest mało poręczna. Krem sam z niej wypływa.

Dobry krem BB, ale...

Jest to pierwszy krem BB, gdzie znalazłam swój kolor (najjaśniejszy). Na początku kolory wydają się być bardzo pomarańczowe, ale po roztarciu nie ma po pomarańczy ani śladu. Jest bardzo przyjemny w konsystencji, pomiędzy kremową a wodnistą. Aplikacja jest szybka, produkt łatwo się rozprowadza zarówno palcami, jak i gąbeczką. Utrwalony pudrem trzyma się cały dzień. Jak na moje preferencje mógłby mieć lepsze krycie , określiłabym je jako lekkie. Znam kremy BB o lepszym kryciu przy zachowaniu podobnej, lekkiej formuły. Drugim minusem jest opakowanie. Nakrętka nie jest idealnie dopasowana do tubki, przez co krem wypływa do zakrętki nawet gdy jest opakowanie zamknięte. Powoduje to marnowanie się produktu i ogólny bałagan przy użytkowaniu.

Krem BB

Produkt bardzo dobry, lekki, krycie małe do średniego. Nawilża, nie powoduje podrażnień ani wysuszenia. Idealny na lato, ma filtr spf. na skórze wygląda ładnie i naturalnie. Minusem jest mała gama kolorystyczna.

Bardzo dobry BB krem

Lubię podkłady z marki Golden Rose dlatego też skusiłam się na krem BB. Krem jak dla mnie cenowo jest ok, tak jak i opakowanie. Produkt jest bardzo wydajny ale jak to kremem BB nie kryje całkowicie. Daje lekkie wyrównanie koloru i odświeżenie skóry. Jeżeli chcemy uzyskać mat to musimy kosmetyk przypudrować.

kolor 01

Bardzo fajny krem BB. Nakładam go palcami, później doklepuję gąbeczką. W zależności od aktualnych potrzeb skóry nakładam pod niego bądź nie lekki krem nawilżający. Bezproblemowo rozkłada się na twarzy, ładnie i naturalnie wygląda. Zapach również jest przyjemny, kojarzy się ze zwykłym kremem. Na duży plus obecność filtra. Mój kolor jest jasny, dobrze stapia się ze skórą.

Dzienny krem BB

Dla osób które szukają lekkiego i nawilzająccego krycia jest świetny, używałam dłuuugo - około 2 lata.
Jego trwałość jest zadowalająca - to w końcu krem BB - krycie stosowne do nazwy - bardzo naturalne. starcza na długo i jest w bardzo rozsądnej cenie.
Jednakże gama kolorów - mimo niewielkiego krycia - pozostawia wiele do życzenia - na mojej oliwkowej cerze wyglądał po prostu za zółto - dlatego teraz używam innego produktu.