Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

Podkład w pędzlu dzięki któremu cera wygląda idealnie. Jednocześnie jest:
- nawilżona - krzem,
- wygładzona - elastyczny silikon,
- skorygowana - pigmenty kryjące,
- rozświetlona - pigmenty rozświetlające,
- naturalna - pigmenty w naturalnych odcieniach.
Podkład dozowany profesjonalnym pędzlem z silikonowym włosiem, który bardzo łatwo, dokładnie i przyjemnie go aplikuje, pozostawiając na twarzy niezwykle lekki makijaż. Pędzel zapewnia profesjonalną, dokładną aplikację również w trudno dostępnych miejscach twarzy - na skroniach, w kącikach oczu, na skrzydełkach nosa oraz na żuchwie. Daje profesjonalny makijaż bez konieczności brudzenia rąk. Przyjemny, poręczny, lekki.
Bardzo wygodne, praktyczne i higieniczne dozowanie - wystarczy nacisnąć guziczek a podkład natychmiast pojawia się w pędzlu. To zapewnia mu również dużą wydajność.
Unikalna formuła z elastycznymi silikonowymi cząsteczkami, które dopasowują się do mimiki twarzy, nadając makijażowi trwałość i lekkość jednocześnie (bez efektu maski). Formuła zawiera również pigmenty rozświetlające, które skupiają światło na twarzy sprawiając, że cera wygląda świeżo i promiennie a drobne zmarszczki, krostki i przebarwienia są optycznie skorygowane.

jak dla mnie to "na gorsze dni"

Szczerze mówiąc jak dla mnie taki sobie. Kryje w miarę dobrze.
Niestety pędzelek pozostawia smugi, więc wróciłam do wyciskania tego podkładu na palec i rozprowadzania w ten sposób (więc tutaj, w moim przypadku, ten pędzelek mija się z celem).
Przycisk do wyciskania podkładu wciska się ciężko - nie wiem, czy tak jest we wszystkich egzemplarzach, czy tylko ja trafiłam na taki felerny.
Jest wydajny, to zdecydowany plus.
Cena przyzwoita, myślę, że adekwatna do jakości.
Używam go na takie dni, kiedy nie zależy mi jakoś bardzo na wyglądzie - np jak idę do sklepu. Na randki czy imprezy potrzebuję lepszego podkładu.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Całkiem znośny

Jakiś czas temu, kiedy byłam pozbawiona dostępu do TIU Lancome, którego wtedy używałam, kupiłam ten wynalazek. Generalnie był lepszy niż żaden.

Plusy:
- całkiem przyzwoite krycie
- ładne, matowe wykończenie, ale bez efektu maski
- wygodny aplikator

Minusy:
- szybko zaczynałam się świecić
- niestety, z czasem ciemnieje
- na mojej cerze był bardzo nietrwały. pod wieczór na twarzy miałam plamy z resztek pociemniałego podkładu

Używam tego produktu od: ok. 3-4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Nie dla mnie

Opakowanie ładne i .... to wszystko. Kiepsko się rozprowadzał,zatykał pory skóry,zostawiał smugi.Kiepskie odcienie.Plus za to,że nie trzeba nosić pudru i pędzla. Niestety nie dla mnie.

Używam tego produktu od:już nie używam

Idealny, naturalny

Wspaniały podkład! Używam go już od 3 lat i co i rusz kusi mnie by kupić coś innego do mojej mieszanej cery, ale ZAWSZE kończy się powrotem do Bourjois Pinceau..
+pięknie stapia się z kolorem skóry
+nie zostawia smug
+nie zatyka porów
+nie podkreśla suchych skórek
+przyjemnie pachnie
+wygładza cerę
+bardzo wydajny (mi 1op. starcza nawet na 5 miesięcy!!!)
-pędzelek, naprawdę nie wiem czemu firma nie wypusciła wersji alternatywnej bez aplikatora:(
-nie matuje (tzn. matuje tylko na ok.3,5 h)

POLECAM, nie znam lepszego!

fatalny , nie dla mnie

nie nie i jeszcze raz nie.

nie kryje, nie matuje i pozostawia smugi. I do tego ten fatalny pędzel!! okropieństwo. Nakładam czasami podklady pedzlem ale ten jest sztywny , drapiący i wręcz podrazniał moją skórę na twarzy. Zaczałam nakładac z pedzla na palec, a potem na twarz.

po kilku dniach dostałam uczulenia od tego podkładu. oddałam prawie cały znajomej ktMasakra jakaś. A cena też nie jest zachęcająca.

Nie polecam, ale może tylko mnie nie podszedł

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niezużyłam nawet jednego

I tak, i nie

Przez długi czas był moim faworytem. Wydawał się wyglądac dość naturalnie, żadna maska, matowił, choc poprawki pudrem konieczne. Zaczęłam jednka szukac czegoś odrobine lżejszego, bo nie potrzebuje takiego krycia, a ten produkt jest na doddatek mało wydajny. Przy codziennym stosowaniu starczał jedynie na miesiąc. Pędzel w ogóle mi nie podszedł.

Używam tego produktu od:roku

bardzo naturalny efekt

Podkład ten jest jednym z najlepszych, jakie posiadałam! :)
+ bardzo wygodna aplikacja, choć oczywiście trzeba poprawiać palcami, ponieważ każdy podkład nakładany pędzlem pozostawia delikatne smugi;
+ BARDZO naturalny efekt, i tutaj ogromny plus: moja twarz stała się rozświetlona ale bardzo naturalnie
+ kolor pięknie stapia się ze skórą, nie tworząc efektu maski
+ po nałożeniu tego podkładu cera staje się aksamitna i naturalnie... ładna :)

Jedyny minus to cena, podkład nie jest specjalnie wydajny a jest go połowę mniej niż przeciętnych podkładów (chyba 16 ml).
Polecam go osobom z cerą bez większych problemów, ponieważ nie mam pewności co do jego krycia- radzi sobie z małymi naczynkami ale nie wiem jak z resztą :)

NIe dla mojej cery

Plusy:
+Łatwo się go rozprowadza ;)
+Tuszuje efekty zmęczenia

Minusy
-Nie nadaje się do cery trądzikowej(minimalne krycie)
-Cena nie jest adekwatna do jakości produktu

Mam cerę mieszaną, i tzw. problemową(trądzik, czasem zaskórniki), często też wyglądam na zmęczoną. Szukałam podkładu tuszujacego wszystkie moje problemy, które wymieniłam wyżej.
Fluid bourjois, spełnił swoje zadanie jedynie w jednym punkcie: zatuszował oznaki zmęczenia.
Dodam, że u mnie trądzik występuje jedynie w strefie T,
jednak z tym sobie nie poradził.
Nie polecam więc dziewczynom o cerze podobnej do mojej bo ten podkład zwyczajnie się nie sprawdzi(chyba, że chcecie mieć dodatkową grubą warstwę pudru sypkiego, bez tego się w tym przypadku nie obejdzie)Używam tego produktu od:część 2009

Dobry!!..ale dla cery idealnej

Moje zdanie jest takie, iż ten fluid nie nadaje się dla osób o problemach z cerą takich jak:
1. trądzik, niedoskonałości
- trądzikowy typ cery nie ma co liczyć na pozytywny efekt tego fluidu.Pędzelek służący do rozprowadzenia produktu nie spełnia swoich zadań korzystnie, "rozcieranie" pędzelkiem po twarzy może skończyć się powstawaniem nowych krostek.
- niedoskonałości zakrywa w 10% na 100%. Poza tym fluid na twarzy dość szybko znika.
2. tłusta cera
- kompletnie nie nadaje się do cery tłustej!! Właściwości nawilżające "działają" co nie jest korzystne, twarz po niedługim czasie świeci się.

Plusy:
- ładny , przyjemny zapach
- pędzelek dokładnie rozprowadza fluid, nie trzeba brudzić rąk
- innowacyjne opakowanie
- fajne odcienie szybko wtapiające się w koloryt cery ( na początku nałożenia preparatu tworzy widoczny efekt photoshop, po 10 minutach wtapia się i jest naturalny,prawie że niewidoczny)
- wydaje się być fajnym fluidem na lato

Minusy:
- Cena, jest za drogi, są fluidy wcale nie gorsze od tego lecz o wiele niższą cenę

Polecam idealnym buźkom , w celu ujednolicenia kolorytu twarzy.

średniakz plusem za pedzel

Podkład kupiłam zachęcona poprzendim podkładem z aplikatorem w formie pedzla jaki mialam.

Plusy:
- delikatne krycie - dla cery bezproblemowej moze byc nawet rewelacyjny, no ale z drugiej strony - gdybym miala bezproblemowa cera to bym pewnie w ogole podkladu nie uzywala
- zapach delikatny, nienachalny
- aplikator - cud. lubie podklady z pedzlem, ale poprzedni jakiego uzywalam - w tubce - wymagal wycisniecia troche na wierzch dloni i czerpania stamtad, poniewaz zdarazly mu sie bąbelki i pryskanie przy mocniekszym przycisnieciu co moglo spowodowac wybrudzenie ubrania, lub nalozenie zbyt duzej ilosci. tutaj - przycisk na koncu opakowania sprawdza sie idealnie. za kazdym razem dozuje dokladnie tę saą ilość kosmetyku, do tego pedzel trzyma sie - w tym poprzendim kilka razy mi sie odkleil i koncowka z wlosem odleciala - brudzac mi bluzke i psujac podklad :/ tak wiec - ladnie nalozony podklad i czyste rece - to najwiekszy plus.

Minusy:
- na cere problemowa - zbyt malo kryjacy
- mimo sporej palety kolorów - nie moglam dobrac idealnego odcienia. mam dosc ciemna karnacje z lekko zoltawym odcieniem i ten, ktory w sklepie wygladal najlepiej w rzeczywistosci byl za jasny
- poprawki w ciagu dnia - do tego sie nie nadaje. widać potem plamy

Ogolnie to jak na te firmę i te cene mogłby byc lepszy.

Używam tego produktu od: rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

To jest to!

Naprawdę porządny kosmetyk!

zaznaczam na wstępie że używam podkładziku w 12 mililitrowej buteleczce - testerku a nie w oryginalnym opakowaniu z pędzlem, który wydaje mi się trochę niepraktyczny.

Ogólnie podkład jest świetny - odcień 31 Beige Clair jaśniutki, idealnie dopasowany do mojego odcienia cery, a ciężko mi znaleźć coś w odpowiedniej jasnej tonacji.

Swietnie stapia się ze skórą, i co najważniejsze jest niewidoczny na twarzy, naprawdę. Nie tworzy maski, nie zostawia sztucznej pudrowej powłoki, wygładza skórę i przede wszystkim nie podkreśla suchych skórek które niestety są moją zmorą.

Uwielbiam jego konsystencję, taką półpłynną, lejącą, ale naprawdę gładko się rozprowadza nie robiąc smug.

Mam wrażenie że odkąd używam go to moja skóra jest lepiej nawilżona i gładsza, więc myślę że to zasługa tego podkładu.

Zakochałam się w nim! :love:

zaznaczyłam że nie wiem czy kupię ponownie gdyż wersję testerkową 12ml ciężko dostać a opakowaniu z pędzlem oryginalnym jest trochę za drogi w stosunku do pojemności 16ml i ten pędzel wydaje mi się mało praktyczny, trzeba go przecież po każdym użyciu myć a przez to chyba marnuje się sporo podkładu. W buteleczce ze szpatułką 12 ml z przyjemnością nabędę, jeśli tylko znajdę ponownie :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie ostatnie z pewnością

bardzo dobry

ślicznie pachnie, wygodna aplikacja przy pomocy pedzla, ktorej jednak trzeba sie nauczyć, by nie zostawały smugi, doskonały dla cery niezbyt problematycznej,dojrzałej, jest to podład na 12 godzin, a więc wart ceny, nastolatka z trądzikiem niech szuka czegoś innego-moja córka znalazła dermacol, ktory tez wypróbowałam-mocno kryje, i równiez nauka nakładania gabeczką, pachnie
jestem fanką kosmetyków bourjois...i wszystkie pachnace:)

Używam tego produktu od:prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam, kilka