Revolution Pro, Hair Colour Remover (Dekoloryzator do włosów)

Revolution Pro, Hair Colour Remover (Dekoloryzator do włosów)

Zacznij od nowa za pomocą Revolution Pro Hair Color Remover. Ten profesjonalny produkt szybko i łatwo usuwa trwałe, półtrwałe i tymczasowe kolory (w tym barwniki domowe i salonowe), aby przywrócić naturalny kolor lub przygotować włosy na przyjęcie nowego koloru.

Preparat Revolution Pro Hair Color Remover opracowano bez użycia rozjaśniacza lub amoniaku w celu delikatnego i bez uszkodzeń usuwania zabarwienia, działa również jako detoksykacja włosów, pomagając usunąć nagromadzony produkt, silikony i zanieczyszczenia.

Odżywczy olejek z baobabu pomaga kondycjonować suche i zniszczone włosy, przywracając miękkość i elastyczność.

dekoloryzatory
dekoloryzacja
bez amoniaku
płyn
Trwałość
długotrwałe

Podoba mi się

Bardzo łatwa aplikacja. Prostsza niż farbowanie. Włosy nie sklejały się, a mikstura nie zasychała na nich. Jedno opakowanie wystarczyło na moje raczej długie włosy. Nie nakładałam produktu u nasady, ponieważ tam mam już spory odrost naturalnego koloru. Po zakryciu włosów folią i zawinięciu ich w ręcznik nie czułam, aby wytwarzało się jakiekolwiek nieprzyjemne ciepło.
Po całym zabiegu włosy były lekko wysuszone i straciły trochę na swojej śliskości/gładkości. Zapach rozjaśniacza pozostał na włosach, ale producent ostrzega o tym w ulotce, więc wiedziałam, że tak może się stać.
Hair Colour Remover jednak nie ściąga całkowicie koloru, jedynie go rozjaśnia, podobnie tak jak to robią rozjaśniacze, ale w delikatniejszym stopniu. Moje włosy nie wróciły do naturalnego, brązowego koloru, ale są zdecydowanie jaśniejsze. Mi ten efekt nie przeszkadza, nawet lepiej, bo miałam jeszcze zamiar potraktować włosy rozjaśniaczem, jeśli faktycznie wróciłyby do naturalnego koloru. A tak, oszczędze im dodatkowej chemii.