Matrix, Total Results, High Amplify, Foam Volumizer (Pianka zwiększająca objętość włosów)

Pianka od marki Matrix dedykowana jest włosom pozbawionym objętości, cienkim, delikatnym oraz takim, które łatwo obciążyć zbyt dużą ilością kosmetyków. Dzięki przemyślanemu sposobowi aplikacji można dozować odpowiednią ilość produktu tuż nad skórą, więc pozostała część włosów nie ma kontaktu z produktem. Oznacza to, że włosy nie przetłuszczają się, nie są sztywne, matowe i mało elastyczne. Pianka zawiera w swoim składzie specjalnie wyselekcjonowane produkty, które unoszą włosy u nasady i sprawiają, że włosy znacznie łatwiej modelować. Ponadto włosy wydają się znacznie bardziej zadbane i dużo grubsze. Ważne jest równie to, że kosmetyk nie powoduje puszenia się włosów i ich elektryzowania. Formuła produktu jest niezwykle lekka, więc nie przetłuszcza włosów, nie powoduje łupieżu i swędzenia, a do tego nie skleja włosów. Zapewnia mocne i długie utrwalenie fryzury, kontrolę włosów i uczucie naturalnie grubych włosów. Pozostawia włosy czyste i miękkie w dotyku. Zapewnia lepszą kontrolę i uczucie naturalnie grubych włosów.

nadające objętość, utrwalające
w sprayu
pianka
pianki do włosów

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealnie podkreśla skręt fal, nie obciążającą ich

Mam włosy cienkie, przetłuszczajace się, lekko falowane. Lubię pokreślić skręt moich loków, nie obciążając nich przy tym. I udało się. Włosy zostały lekko uniesione u nasady. Jednocześnie nie spowodowały przetluszczania się ich
Pianka przy okazji podkreśliła skręt moich loków, utrwaliła je.
Dużym plusem jest nietypowy dozownik.
Pozwala on dozować tylko tyle produktu ile nam potrzeba.
Po jej użyciu czułam się jak po wizycie w salonie fryzjerskim

Mój hit!

Produkt otrzymałam w ramach testu Klubu Recenzentki.

Mam włosy cienkie, niskoporowate. Skłonne do szybkiego przetłuszczania, bez objętości i zupełnie niepodatne na stylizację.

Odrobina tej pianki wgnieciona we włosy sprawia, ze po wysuszeniu na grubej szczotce mam 10x więcej włosów. Włosy nie wyglądają sianowato, nie tracą swojego połysku, nie są sztywne. Pierwszy produkt tego typu, z którego jestem tak bardzo zadowolona!

Zdecydowanie mój hit!

Bardzo atrakcyjny produkt

Moje włosy są dość cienkie i delikatne, nie lubią zbyt dużego obciążenia. Najlepszym element jest dozownik, który pozwala dobrać idealną ilość produktu w przeciwieństwie do najtańszych produktów, które automatycznie dozują dużą ilość pianki. O dziwo pianka Matrix nie daje uczucia „klejenia” włosów jak większość podobnych kosmetyków tego rodzaju, które miałam okazję wypróbować. Podsumowując: coś świetnego! ????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealnie się sprawdziła na moich włosach

Przez moje niskoporowate włosy które są dość cienkie i łatwo je obciążyć, unikałam takiego typu produktów. Jednak ten produkt przekonał mnie do pianek. Włosy po działaniu pianki i prostowaniu dalej są lekcje nie przetłuszczone i pełne objętości, w dodatku są bardzo miękkie w dotyku. Na pewno zakupię jeszcze raz

Bardzo fajna pianka

Długo nie używałam pianek bo włosy po nich były oblepione tutaj jest zupełnie inaczej włosy zyskują objętość, są odbite od nasady, wyglądają świeżo a efekt utrzymuje się przez wiele godzin. Polecam tą pianke zwłaszcza dla włosów cienkich bez objętości włosy nabiorą nowego wymiaru po użyciu tego produktu. Bardzo wygodny atomizer sprzyja użytkowaniu. Ja lubię nakładać ten produkt na lekko wilgotne włosy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pianka, która faktycznie zwiększa objętość włosów

Dostałam piankę w ramach testowania produktu i jestem z niej zadowolona. Pianka ładnie pachnie, zwiększa objętość włosów, lecz dosyć słabo utrwala, więc tutaj raczej się nie sprawdzi.

Podkreśla moje fale

Piankę otrzymałam w ramach testowania produktów w Klubie Recenzentki wizaz.pl.
Po kilku tygodniach stosowania tego produktu uważam, że jest to bardzo dobry produkt do stylizacji włosów. Od czasu do czasu, gdy potrzebuję wydobyć skręt moich włosów, potrzebuję użyć takiego kosmetyku z pomocą, którego mogę ugniatać włosy. Ta pianka nadaje się do tego doskonale, ponieważ świetnie podbija skręt, a także utrwala kosmyki na długi czas bez dużej liczby tzw. "sucharków". Kosmetyk pachnie przyjemnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ulubiona pianka do włosów!

Moja ulubiona pianka do włosów! Świetna objętość oraz brak obciążenia włosów. Efekty są od razu zauważalne. Włosy nabierają zdecydowanie większej objętości, nie puszą się. Naprawdę polecam. Pianka idealna dla włosów cienkich, pozbawionych objętości.

Bez rewelacji

Byłam w szoku czytając te wszystkie pozytywne opinie, bo szczerze mówiąc na mnie ta pianka zrobiła średnie wrażenie... Być może użyłam za mało produktu, ale nie zauważyłam odbicia od nasady, włosy bardzo ciężko mi się po niej suszyło włosy, ale nie poddaje się dam jej jeszcze jedna szanse.

Utrwala i nie obciąża

Pianka to zdecydowanie mój faworyt wśród używanych przeze mnie kosmetyków Matrix. Moje włosy szybko się przetlyszczaja i łatwo jest je obciążyć. W przypadku tego produktu powyższy problem nie istnieje. Włosy po aplikacji nie są posklejane ale wydaje się że zyskują na objętości i oczywiście łatwo się je styluzuje. Kosmetyk nie powoduje puszenia się włosów ani ich elektryzowania .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Oscar dla pianki za role pierwszoplanową !

Matrix Total Results High Anplify to linia produktów, która ma za zadania zwiększenie objętości cienkich włosów. Pianka o konsystencji leciutkiego musu została zamknięta w metalowej buteleczce zakończonej wygodnym i precyzyjnym aplikatorem.
Jej zapach określiłabym jako roślinno-kwiatowy, urzekający, otulający i przyjemny.
Moje włosy są cienkie, proste, eketryzujące się i puszące. Pianka Matrix Total Results High Anplify poradziła sobie z nimi w świetny sposób, nie obciążając ich, unosząc u nasady, modelując i optycznie zwiększając objętość. Jest to bardzo dobry i profesjonalny produkt, mając porównanie stosowania pianek 3 krotnie droższych stwierdzam, że ta w żaden sposób nie pozostaje w tyle ! Świetny produkt w przystępnej cenie, dziękuję za niego, bo każdego dnia czuję się jakbym szła na rozdanie Oscarów ;)

WOW...

Ta pianka zmieniła mój pogląd na stosowanie tych specyfików. Bardzo przyjemna konsystencja , pięknie pachnie i naprawdę włosy po niej są pięknie ułożone . Włosów jest dużo ale nie ma efektu tzw "szopy " oraz brak sklejenia włosów. Naprawdę jestem miło zaskoczona tym cudeńkiem !