Matrix, Total Results, High Amplify, Foam Volumizer (Pianka zwiększająca objętość włosów)

Pianka od marki Matrix dedykowana jest włosom pozbawionym objętości, cienkim, delikatnym oraz takim, które łatwo obciążyć zbyt dużą ilością kosmetyków. Dzięki przemyślanemu sposobowi aplikacji można dozować odpowiednią ilość produktu tuż nad skórą, więc pozostała część włosów nie ma kontaktu z produktem. Oznacza to, że włosy nie przetłuszczają się, nie są sztywne, matowe i mało elastyczne. Pianka zawiera w swoim składzie specjalnie wyselekcjonowane produkty, które unoszą włosy u nasady i sprawiają, że włosy znacznie łatwiej modelować. Ponadto włosy wydają się znacznie bardziej zadbane i dużo grubsze. Ważne jest równie to, że kosmetyk nie powoduje puszenia się włosów i ich elektryzowania. Formuła produktu jest niezwykle lekka, więc nie przetłuszcza włosów, nie powoduje łupieżu i swędzenia, a do tego nie skleja włosów. Zapewnia mocne i długie utrwalenie fryzury, kontrolę włosów i uczucie naturalnie grubych włosów. Pozostawia włosy czyste i miękkie w dotyku. Zapewnia lepszą kontrolę i uczucie naturalnie grubych włosów.

pianki do włosów
utrwalające, nadające objętość
w sprayu
pianka

Super pianka!

Zacznijmy od tego, że nie nie używam pianek, bo do tej pory miałam z nimi niemiłe doświadczenia. Moje włosy sa cienkie i rzadkie, a każda pianka sklejała mi włosy i zamaist im pomóc to mam wrażenie, że wyglądały jeszcze gorzej. Byłam przekonana, że użyję tej pianki kilka razy i oddam ją mamie, która głównie używa pianek.
Co się okazało? Pianka zostaje ze mna! Uzywam jej praktycznie po każdym myciu, bo przede wszystkim sprawia, że włosy zdecydowanie lepiej się układają, a co najważniejsze są jakby grubsze , przez co mają większą objętość.
Polecam!

Pianka Matrix total results

Ta pianka to objawienie. Jest uzupełnieniem reszty linii produktów Matrix ,których używam, lekkie mocne utrwalenie super objętość włosów. Mam cienkie włosy których jest dużo i bez odpowiedniego wspomagacza tego nie widać. Do tej pory używałam pianki Loreal Technics aczkolwiek zmieniam na Matrix!

Polecam!

Pianka jest super. Pięknie delikatnie pachnie. Nie uczula. Mam delikatne cienkie włosy, których pianka o dziwo nie skleiła i nie obciążyła co jest mega plusem. Atomizer jest bardzo wygodny. Bez problemu można użyć piankę do końca, co nie zawsze udaje się w innych produktach. Fryzura razem z lakierem wytrzymała cały dzień co rzadko się zdarza na moich włosach. Polecam!

Świetna!

Ładne, minimalistyczne, kolor rzucający się w oczy wśród tony kosmetyków w łazience. Dobrze leży w dłoni i ma fajny atomizer z którego dobrze dozuje się piankę :)
Przyjemny, nieduszący, nie utrzymuje się długo na włosach, za co dla mnie plus, bo mam dość wrażliwy nos.
Działanie:
Mam włosy falowane lub po wydobyciu skrętu kręcone i właśnie do tego celu ta pianka sprawdziła mi się super. Nie lubię, kiedy moje włosy są wystylizowane na żel, czy takie bardziej treściwe produkty, bo jest to dla mnie zbyt mocne. Natomiast o wiele bardziej wolę pianki, choć nie wszystkie się do tego celu nadają. Ta sprawdza się wyśmienicie! Włosy są utrwalone, ale nie przeciążone. Mimo utrwalenie pozostają miękkie i sprężyste :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najlepsza pianka, jaką miałam!

Produkt jest świetny, więc tym bardziej się cieszę, że Wizaż pozwolił mi go przetestować! Precyzyjny aplikator, zgodnie z obietnicą producenta, pozwala na aplikację u nasady włosów, omijając skórę głowy. Same włosy wyglądają świetnie. Puszyste, błyszczące i uniesione u nasady. Nakładam po każdym myciu i nie mogę się napatrzeć na nie.

Czasami wykorzystuję metodę Curly Girl, gdy chcę mieć falowane włosy. Wtedy pianka świetnie sprawdza się do nałożenia przy skórze głowy, dla objętości, jednak przy wygniataniu fal nie wystarcza. W moim przypadku muszę dodać jakiś mocniejszy żel do włosów. Aczkolwiek żadna pianka nie jest w stanie wywołać i utrzymać moich fal.

Podsumowując: Jak dla mnie pianka jest świetna i na pewno do niej wrócę. Brak utrwalenia przy metodzie CG można jej wybaczyć. ;)

Pianka zwiększająca objętość

Pianka przede wszystkim nie skleja włosów, nadaje im delikatnie objętości ale przy zastosowaniu szczotki efekt utrzymuje się przez cały dzień i to przy noszeniu czapki więc polecam ją przy stylizacji. Produkt ma ładne i wygodne opakowanie, wystarczy minimalna ilość aby przy stylizacji uzyskać fajny, naturalny efekt objętości. Patrząc na wydajność cena wydaje się być w porządku.

Fajna

Piankę otrzymałam w ramach testu z Wizażu. Mam włosy dość grube i ciężko jest mi je odbic od nasady, z pomocą tej pianki rzeczywiście się to udało. Włosy są ładnie uniesione i taki efekt utrzymywał się cały dzień, przy czym włosy nie były jakoś posklejane czy matowe i niemiłe w dotyku, więc tutaj duży plus. Jedyny malutki minus to to, że na drugi dzień włosy były już trochę przetłuszczone aczkolwiek moje włosy mają taką tendencje a po nałożeniu jakiegokolwiek produktu do stylizacji jeszcze to przetłuszczanie się wzmaga. Polecam tę piankę bardzo, daje świetną objętość i odbicie u nasady włosów. Ja ten produkt jeszcze na pewno kupię.

MEGA objtość!

Pianka ma lekką konsystencję, precyzyjny aplikator a do tego przyjemnie pachnie. Powiększa objętość włosów w dużym stopniu . Nie lubiłam pianek do włosów i ich nie używałam ich. Jednak ta pianka jest po prostu super!