Lancome, Rénergie H.C.F. Triple Serum (Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy)

Lancome, Rénergie H.C.F. Triple Serum (Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy)

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum to przeciwstarzeniowe serum do twarzy zainspirowane naukami o regeneracji skóry. Innowacyjna formuła łączy w sobie trzy aktywne składniki: kwas hialuronowy, witaminę C+Niacynamid oraz kwas ferulowy, które działając w synergii zapewniają wyjątkowe rezultaty w zakresie poprawy objętości skóry oraz redukcji zmarszczek i przebarwień. 3 konsystencje stapiają się w jedną, rewolucyjną, potrójną dawkę przeciwstarzeniowej formuły, łącząc maksymalny komfort i wysoką skuteczność.

Rénergie H.C.F. Triple Serum odbudowuje skórę na 3 poziomach:
Poziom 1: Zapobiega utracie jędrności
Poziom 2: Redukuje zmarszczki
Poziom 3: Niweluje przebarwienia

Skuteczność potwierdzona klinicznie: znacząca poprawa gładkości, redukcja drobnych linii i zmarszczek, poprawa jakości skóry, wymodelowane rysy i mniejsza ilość zmarszczek oraz rozświetlona skóra.

z pompką
bogate
emulsja
liftingujące, na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
serum
z przebarwieniami / defektami, dojrzała

Wow, wow, WOW.

Renergie to przełomowy kosmetyk - łączy w sobie bowiem zarówno działanie przeciwzmarszczkowe, jak i rozjaśniające przebarwienia, ujędrniające i wygładzające.
Kompleks składników aktywnych (kwas hialuronowy, wit. C, niacynamid i kwas ferulowy) w realny sposób wpływa na kondycję skóry i... działa fenomenalnie, po prostu ;).
W tym roku skończę 31 lat, więc w kwestii pielęgnacji nie tak łatwo mnie zaskoczyć i zadowolić - a jednak linii Renergie się to udało, do tego stopnia, że przymierzam się do zakupu innych produktów z tej serii ♥️

Jakie jest serum do twarzy Renergie?
Lekkie, kremowe i trójfazowe - w tym futurystycznym opakowaniu (swoją drogą, byłam pewna, że będzie ono szklane, zwłaszcza w tej cenie!) mamy zastosowane ciekawe rozwiązanie - po naciśnięciu pompki trzy fazy mieszają się ze sobą i finalnie uzyskujemy leciutkie, kremowe serum. Początkowo byłam jednak zirytowana, bo przy kilku pierwszych naciśnięciach wylatywała mi z tego dozownika jedynie ta żelowa część - więc mimo uroku i higieny aplikacji jest to jednak uciążliwe i wkurzające.
Samo serum delikatnie, kwiatowo pachnie i szybko się wchłania, bez zostawiania lepkiej warstwy, stanowi również dobrą bazę pod makijaż i lubi się z resztą mojej pielęgnacji (włączając SPF).

Efekty są widoczne szybko i z każdym tygodniem są one intensywniejsze.
Cera jest zbita i jędrna, pory nie zanieczyszczają się. Wygładzenie i sprężystość są widoczne gołym okiem.
Skóra jest niezwykle promienna i wygląda zdrowo, a przebarwienia są jaśniejsze.
Bardzo podoba mi się to zbicie skóry i jej ujędrnienie - jest ona również doskonale nawilżona i brak na niej odgnieceń od poduszki o poranku. Śladów zmęczenia również brak - i o to chodziło!
Serum jest wydajne i absolutnie mnie nie podrażnia i nie zapycha.

Już od pierwszego użycia zachwyciło mnie tym, jak rozpromieniło moją twarz, a im dłużej je stosuję, tym bardziej nie mogę wyjść z podziwu.

Minusy?
Cena regularna - wysoka.
Z drugiej strony, warto inwestować w pielęgnację, bo zmarszczkom trzeba zapobiegać, by w późniejszym wieku wyglądać nadal dobrze ;).
Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że taka kwota jest dla wielu zaporowa - i w pełni to rozumiem.

Ogólnie rzecz biorąc - zakochałam się w tym serum i mimo jego chorej ceny pewnie kupię je ponownie. Uwielbiam go używać i uwielbiam patrzeć na swe upiększone lico - a pytania innych, co robię, że mam TAKĄ skórę to dla mnie najlepszy komplement pod adresem tego kosmetyku.
Polecam, chwalę i będę kupować - bo warto!

Używam z przyjemnością.

Serum zamknięte jest w futurystycznym opakowaniu, zaopatrzonym w pompkę. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z formułą trzech kosmetyków zamkniętych w jednym opakowaniu, które miesza się po wyciśnięciu na dłoń. Jest to ciekawe rozwiązanie. Opakowanie airless oczywiście na plus.
Dwie właściwości, które u siebie zauważyłam najmocniej, to wygładzenie skóry i zredukowanie zmarszczek. Jestem bardzo zadowolona z tego serum i niewykluczone, że do niego wrócę po zużyciu tego opakowania.

Jestem bardzo zadowolona!

Wow!

Nie mam porównania do innych luksusowych produktów, ale to serum zrobiło na mnie wrażenie!

Od prawie miesiąca używałam tylko tego produktu (głównie na noc) i moja skóra była w świetnej kondycji nawet przed okresem!

Opakowanie jest wygodne w użyciu. Pompka została stworzona tak aby połączyć trzy warstwy produktu, dzięki czemu uzyskujemy lekką emulsję, która fajnie rozprowadza się na twarzy. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

Zapach nienachalny, ale piękny!

W składzie znajdziemy kwas hialuronowy, witaminę C, niacynamid i kwas ferulowy. Bardzo fajne połączenie!

Po nałożeniu na twarz, od razu czuję że skóra jest napięta i ujędrniona.

Po dłuższym stosowaniu zauważyłam że skóra była zregenerowana, rozjaśniona i wyglądała naprawdę pięknie! Dodatkowo zauważyłam, że serum fajnie niweluje przebarwienia.

Jedyny minus to cena. Kosztuje ok. 600 zł, to jest najdroższe serum które testowałam. Nie każdego stać na taki produkt, ale uważam że jest wart swojej ceny.

Z produktu byłam bardzo zadowolona!

Rewelacyjne serum odmładzające

Na początek muszę wyrazić mój zachwyt nad opakowaniem serum. Przepiękna buteleczka w srebrno-fioletowym kolorze od razu kojarzy się z luksusowym produktem zamkniętym w jej środku.
Natomiast same serum przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Idealna konsystencja, która szybko się wchłania. Nie lubię mocno perfumowanych kosmetyków do twarzy, dlatego to serum bardzo przypadło mi do gustu.
Już po kilku dniach zauważyłam poprawę stanu mojej cery. Przede wszystkim moja skóra stała się bardziej jędrna, a delikatne przebarwienia na mojej twarzy stały się praktycznie niewidocznie. Tak oszałamiającego efektu nie spotkałam w żadnym konkurencyjnym kosmetyku.
To sprawia, że serum Rénergie H.C.F. Triple na długo zagości w mojej kosmetyczce.
Bez problemu można go stosować rano przed wykonaniem makijażu. W żaden sposób nie wpływa to na jakość i trwałość makijażu. Jest to dla mnie bardzo duży plus na który zawsze zwracam uwagę przy produktach do twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Innowacyjna formuła, która przynosi wymierne efekty

Serum Lancome Renergie H.C.F. Triple Serum otrzymałam do testów w ramach Klubu Recenzentki, za co bardzo dziękuję!

Moja skóra - 40 lat, sucha, pierwsze oznaki starzenia, czyli stopniowa utrata jędrności, blasku, drobne zmarszczki mimiczne, nierówna faktura, pojedyncze, ale trudne do usunięcia przebarwienia; mam doświadczenie w stosowaniu produktów z witaminą C nawet w sporych stężeniach, również w połączeniu z kwasem ferulowym, co powinno być właściwie standardem w kosmetykach. Mam skłonność do zapychania na policzkach i brodzie, nie mam cery alergicznej.

Serum:

1. opakowanie

- wysokie, spore, nieprzezroczyste, bardzo lekki plastik (wygodne w podróżowaniu, ale daje wrażenie taniochy, szczególnie za takie pieniądze)
- produkt wydobywa się przez 3 dziurki osobne dla każdego komponentu, nic się nie zacina, działa ok.

2. skład

- dziurka nr 1 to kremowe serum z kwasem hialuronowym i glukopeptydami z siemienia lnianego
- dziurka nr 2 to serum z pochodną witaminy C i niacynamidem
- dziurka nr 3 to żelowe serum z kwasem ferulowym, który jest silnym antyoksydantem i wzmacnia działanie witaminy C
- prócz tego widzę, że jest wysoko gliceryna i jest też alkohol, ale oba te składniki są widocznie dobrze zblendowane z resztą, bo dają naprawdę piękną konsystencję wszystkich trzech formuł, które na szczęście łączą się w coś wspaniale przyjemnego w stosowaniu.

3. działanie

- zdecydowanie wygładza od razu po użyciu i to nie taką silikonową, oblepiającą warstwą, która potencjalnie może zapchać (mnie serum nie zapchało w ogóle)
- na mojej suchej skórze wchłania się całkowicie, ale że daje dość dobre poczucie nawilżenia, to kładę na to w ciepłe dni już tylko krem z filtrem (serum stosuję głównie na dzień), gdybym stosowała produkt jesienią/zimą, pewnie szedłby jeszcze pomiędzy jakiś krem nawilżający; cery od normalnej do tłustej będą bardzo zadowolone z konsystencji i jej lekkości
- bardzo widocznie poprawia koloryt, niweluje szarą, smutną cerę, nadaje jej zdrowego, brzoskwiniowego blasku
- póki co, nie zauważyłam zblednięcia moich dwóch najbardziej upartych przebarwień
- zauważalna jest poprawa jędrności cery, wydaje się bardziej zbita i zwarta, szczególnie w moich bardziej problematycznych, dolnych partiach twarzy
- na zmarszczki mimiczne (dość drobne) koło oczu stosowałam siostrzane serum z tej serii, ale linie na czole mam wrażenie, że się wygładziły o 10-15%, a te są rzeczywiście głębokie - jest to moje największe zaskoczenie w tym teście, bo na spełnienie tej obietnicy nie liczyłam w ogóle
- efekty dotyczące zdrowego kolorytu i poprawy "zwartości" cery są niestety krótkotrwałe - zapomniałam wziąć ze sobą serum na 4-5 dniowy wyjazd i po powrocie miałam wrażenie, że jest jednak regres w wyglądzie cery.

Pomimo kosmicznego wyglądu opakowania (błyszczący, cieniowany fiolet), naprawdę dobrego działania, fajnych (choć znanych jednak od dawna w kosmetyce) składników, serum jest, nie ma co ukrywać, horrendalnie drogie. Oczywiście płacimy za markę, za produkt premium, ale miałam już do czynienia z serami Lancome z serii Genifique Sensitive, gdzie również był bajer z dwoma formułami, świetne działanie i marka luksusowa, i jednak miałam poczucie lepiej wydanych pieniędzy (i mniejszych). Tutaj zastanowię się po skończeniu opakowania, czy zakupić je ponownie. Jeśli tak, to w jakiejś dużej promocji. Na pewno będę je polecać, bo jest polecenia warte - szczególnie kosmetycznym leniuchom, którzy za jednym zamachem chcą nałożyć szybko na twarz kompleksowe, niekolidujące z niczym (łącznie z makijażem) serum o ultraprzyjemnej konsystencji.

Polubiliśmy się

Moja cera jest mieszana z widocznymi zmarszczkami.
Serum zamknięte jest w bardzo ładnym i nowoczesnym opakowaniu. Przyjemnie sięga się po taki produkt. Pompka dozuje 3 różne konsystencje, które mieszamy ze sobą w trakcie aplikacji. Serum ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. Gładziutko sunie po skórze i szybko się wchłania. Dobrze sprawdza się pod makijaż. Tuż po aplikacji czuć, że skóra jest doskonale nawilżona, delikatnie napięta i gładka w dotyku. Połączenie składników aktywnych na prawdę robi wrażenie a pierwsze efekty widać gołym okiem. W szczególności delikatne wygładzenie zmarszczek (napięcie), rozświetlenie i wyrównanie kolorytu.
Tak jak wspominałam mam mieszaną cerę, która lubi przetłuszczać się w strefie T i to serum sprawdza się świetnie. Nie potęguje świecenia i nie podrażnia.

Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudowne serum które kocha skórę dojrzałą

Dziękuję bardzo za możliwość testowania tak dobrego produktu.
Markę Lancome znam od lat i nadal twierdzę, że utrzymuje się na topie jeśli chodzi o najwyższą jakość swoich produktów, zwłaszcza do pielęgnacji .
Serum ma masywne, prawie kosmicznie wyglądające opakowanie. Jednak jest ono lekkie. Pompka jest nietypowa - aplikuje jednocześnie różne preparaty aby po wymieszaniu utworzyć najbardziej aktywny dla cery koktajl.
Serum już w niewielkiej porcji wystarcza na twarz, szyję u dekolt. Pięknie się wchłania, nie roluje się i nie przeszkadza w wykonaniu makijażu.
Serum ma piękny delikatny zapach, już na tym etapie poznajemy produkt wysokopółkowy.
A efekt?
- napięta skóra
- nawilżenie
- ujedrnie
- wygładzenie
- blask typu glow.
Bardzo dobra wydajność. Wart swojej ceny.

Czuć luksus

Serum zamknięte jest w bardzo estetycznym pojemniku, które podaje 3 różne części produktu.

Aplikacja tego serum to totalna przyjemność! Od bardzo luksusowego zapachu, poprzez cudowne odczucia na skórze, na natychmiastowym blasku i jędrności kończąc!

Plusy:
- boski luksusowy zapach;
- otulająca, kojąca konsystencja;
- natychmiastowe nawilżenie i blask;
- zauważalne ujedrnienie skory;
- zauważalna redukcja przebarwień i wyrównanie kolorytu cery.

Minusy:
- cena!!!!

Efekt WOW

Serum Lancome pachnie luksusem, zdecydowanie oddziałowuje na podświadomość. Jakże miłym zaskoczeniem jest gdy ten luksus przekłada się na działanie podczas stosowania.
Systematyczne stosowanie znacznie poprawiło elastyczność i jędrność mojej skóry. Moja skóra jest wygładzona, odnoszę wrażenie, że moje zmarszczki zredukowane, a wygląd skóry jest promienny. Czyli oczekiwany efekt gwarantowany.
Serum jest zamknięte w pięknym efektownym opakowaniu, kremowa konsystencja jest lekka przechodzi w emulsję, która szybko się wchłania.
Kosmetyk zdecydowanie zapewnia efekty wygładzające, które można doświadczyć podczas zabiegów kosmetycznych w salonach.

Cudowne serum przeciwzmarszczkowe

Cudowne serum przeciwzmarszczkowe polecam robia robote ujędrnia, jednolica koloryt skóry, wygladza, napina rozjasnia, rozświetla.
Zapach bardzo fajny delikatny szybko się wchłania świetne pod makijaż.
Buteleczka super piekna i bardzo higieniczna

Odrobina luksusu dla skóry

Pierwsze co zwraca uwagę, to bardzo elegancki, srebrno-fioletowy flakon, który z daleka można pomylić z "dizajnerskim" wazonikiem. Jest on bardzo wygodny w użyciu, a jedynym jego minusem jest to, że nie można kontrolować stopnia zużycia kosmetyku, gdyż nie widać zawartości. Trzeba też doczytać, że serum jest trójskładnikowe i wydobytą porcję serum, trzeba ze sobą wymieszać, gdyż może się wydawać, że produkt się rozwarstwił.
Początkowo miałam wrażenie, że po nałożeniu skóra lekko szczypie, ale w miarę używania nie było to już odczuwalne. Serum po wymieszaniu ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Cera jest wyraźnie gładsza, bardziej nawilżona, promienna, ujednolicona, a zmarszczki mniej widoczne. Jestem tym produktem zachwycona! Moja kapryśna, mieszana cera nie z każdym kosmetykiem się lubi, ale to serum wyraźnie przypadło jej do gustu. Dodatkowo pięknie pachnie, a zapach ten nie jest intensywny, nachalny. Nie zapycha skóry, co jest dla mnie dodatkowym plusem. Pozytywnie oceniam też wydajność. Jedynym minusem może być cena, ale w końcu to produkt premium, na który warto odłożyć, aby później cieszyć się gładką i promienną cerą.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo bogate serum, idealne dla wrażliwej i

Serum Renergie od Lancome otrzymałam od Wizaż w ramach akcji testowania produktu za co bardzo dziękuję. Pierwsze co rzuca się w oczy to ekskluzywne opakowanie no i jeszcze bardziej ekskluzywna cena. Jednak za tak wysoką jakość produktu warto od czasu do czasu trochę więcej zapłacić. Ja osobiście jestem zachwycona działaniem tego serum. Mam skórę wrażliwą z trądzikiem różowatym i to serum w żaden sposób nie podrażniło mojej cery ani nie zaostrzyło trądziku. Używałam zarówno na dzień jak i na noc. Przy czym stosowane na dzień nie wymagało już dokładania kremu a jedynie filtr SPF. Serum pięknie się wchłania, wygładza i napina skórę a makijaż leży idealnie. Pojemność kosmetyku zacna bo aż 50 ml więc ta wysoka cena aż tak nie boli.