Joico, K - PAK RevitaLuxe (Zaawansowana kuracja rewitalizująca)

Joico, K - PAK RevitaLuxe (Zaawansowana kuracja rewitalizująca)

Zaawansowana technologia Joico K-Pak RevitaLuxe to połączenie ekskluzywnej formuły Quadramine Complex z nowoczesną technologią odbudowy włosów polegającą na odtworzeniu naturalnych procesów rekonstrukcji (bez stosowania składników pochodzenia zwierzęcego).

KERATIN PEPTIDE COMPLEX- Biotechnologia z zastosowaniem rewolucyjnych składników skutecznie regeneruje suche i zniszczone włosy.
Peptydy Biomimetyczne
- Działają w miejscach, w których włos jest najbardziej uszkodzony, nawilżając go i odbudowując.
- Odmładzają macierz międzykomórkową włosa.
- Tworzą opatrunek cząsteczkowy chroniący przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Aminokwasy Keratyny (Quadramine Complex)
19 niezbędnych aminokwasów przywraca równowagę nawilżenia włosa nadając mu połysk i elastyczność. Dzięki odpowiedniej kombinacji masy cząsteczkowej 150-2500 MWS docierają w głąb kory włosa regenerując ją, jak również skutecznie działają na łuskę włosa.
Olejek Jojoba
- Wnika, nawilża, zmiękcza, odżywia, dba jednocześnie o skórę głowy.
- Wspomaga przywrócenie naturalnej elastyczności włosa.
- Poprawia połysk i ułatwia układanie.
Ekstrakt z aloesu
- Długotrwałe nawilżenie, dzięki odbudowie bariery hydro-lipidowej
- Nadaje połysk, ułatwia rozczesywanie i zwiększa elastyczność włosa
- Zabezpiecza włosy
Polecany dla:
- każdego rodzaju włosów (również suchych i zniszczonych)
- włosów po zabiegu rekonstrukcji K-Pak wykonanym w salonie, jako kontynuację dla podtrzymania osiągniętych rezultatów.
Właściwości:
- Podwójna funkcja nawilżenia i wzmocnienia włosów w szybki i efektywny sposób
- Nie zawiera siarczanów może być stosowany do włosów po zabiegu prostowania keratynowego
- pH: 4.0 - 5.0
Wskazówki:
- Może być używany z szamponem JOICO K-Pak Shampoo lub każdym innym w zależności od rodzaju włosów i ich kondycji
- Alternatywnie z odżywkami JOICO K-PakConditioner, Intense Hydrator, Deep-Penetrating Reconstructor
Efekt: odbudowuje zniszczone włosy i przywraca im witalność, pozostawia je niezwykle miękkie i jedwabiste w dotyku.
Natychmiastowe nawilżenie, połysk, włosy stają się znacznie zdrowsze. Przywraca włosom elastyczność i siłę oraz chroni je przed utratą koloru i ewentualnymi uszkodzeniami.

Regenerująca maska do włosów zniszczonch

Moje włosy są mocno zniszczone a więc zwykła pielęgnacja im nie wystarczy. Polecałabym ją do włosów od lekko podniszczonych po mocno spalonych. Podejrzewam, że na zdrowych także będzie zauważalny efekt, jednak prawdziwy efekt wow doznają włosy wymagające odbudowy. W składzie znajduje się keratyna, peptydy wzmacniające wiązania we włosach, a także inne dobroczynne składniki dla naszych włosów. Pod tym względem nie ma się do czego przyczepić - maska ma bogaty skład. Odzwierciedleniem tego jest gęsta konsystencja.
Włosy stają się bardziej żywe, błyszczące, dociążone, mięsiste. Widać, że maska działa.
Pachnie słodko marcepanem, jednak mam wrażenie, że zapach ten nie utrzymuje się na włosach, w każdym razie ja go nie czuję. Złoto czarne opakowanie wygląda bardzo ekskluzywnie.
Cena nie należy do niskich, ale poprzez działanie przymykam na nią oko. Nie umiem sobie wyobrazić pielęgnacji włosów bez niej.

moj nr 1 w pielegnacji wlosow

Oceniam cala serie K- pak tj. Szampon oczyszczajacy, sealant zamykajacy luske wlosa, rekonstruktor i hydrator -bo tych produktow trzeba uzyc ,aby poprawnie wykonac zabieg rekinstrukcji.
\\n
\\nMialam bardzo sluche, puszace sie oraz zniszczone wlosy.Na domiar zlego oslabilo je rozjasniane z prawie czarnego brazu do jasnego - 6 Plus 10 lat uzywania prostownicy - codziennie.
\\n Po kilku zabiegach rekonstrukcji zauwazylam ogromna roznice. Wlosy staly sie nie tylko dobrze odzywione i nawilzone, ale rowniez zaczely sie blyszczec, staly sie sypkie, miekkie i delikatne w dotyku. W moim najblizszym.otoczeniu nie bylo osoby, ktora nie pytalaby sie czego uzywam do wlosow. Moje wlosy wygladaja lepiej i bylszcza bardziej od wlosow dziewczyn, ktore byly swiezo po kreatynowym prostowaniu wlosow.
\\n
\\nJak dla mnie - cala seria to produkty absolutnie must have.
\\n
\\nAktutalnie rekonstrukcje przeprowadzam raz w tygodniu. Na codzien uzywam szamponu i odzywki k pak do wlosow zniszczonych. Polecam zakup 1000 ml gdyz cenowo jest to lepiej oplacalne niz kupowanie malych opakowan(przynajmniej w UK).

TO JEST TO!!

Zakupiłam ten produkt po pozytywnych opiniach na wizażu. Nie zawiodłam się!! Po ok 3 użyciach nie przekonała mnie do siebi, lecz niedawno dałam jej znowu szanse i nie żałuj. Moje włosy są wygładzone, mieciutkie i lejące.

Pół gwiazdki odejmuje za cenę.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

może być, ale u mnie szalu nie ma

Za tyle kasy oczekuję czegoś spektakularnego. Kupilam z tej serii szampon i odżywkę i tą odżywkę do włosów.
Moje włosiny nie są jakoś specjalnie super zniszczone, ale potrzebują nawilżenia i czasami maja tendencję do wypadania i puszenia się.
Po tej odżywce nie zauważyłam jakegoś spektakularnego odżywienia, ani nawilżenia.
Owszem włosy wyglądają trochę lepiej, bardziej się błyszczą, ale jednocześnie ta odżywka obciążyła mi je, a włosy wyglądały na totalnie oklapnięte. Za tyle kasy to chyba nie powinno tak być?
Myślę, że ma ona bardziej niesamowite efekty przy włosach bardziej zniszczonych, które są suche jak wiór, albo po prostu zniszczone zabiegami chemicznymi, czy po prostu znisczone.
Jednakże wydaje mi się, że na mnie też to powinno podziałać, a niestety zbyt dużej różnicy po zastosowaniu nie zauważyłam :/

Ilość zużytych opakowań: jeszcze nie skonczylam

Bardzo dobra

Kuracja jest droga, ale przynajmniej wydajna przy moich włosach sięgających do szyi. Nieraz zdarza mi się ją trzymać dłużej niż zaleca producent. Pachnie przyjemnie. Dzięki niej włosy są błyszczące, gładkie, miękkie i nawilżone. Poza tym lepiej się układają i wyglądają zdrowo. Nie przetłuszcza ani też nie wpływa na szybsze przetłuszczanie włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Cudo !

Jest to moja 1 recenzja na która sie zdecydowalam !
Produkt jest niesamowity!!

+ piekny zapach
+ wlosy nawilzone
+ miekkie w dotyku

jedynym minusem jest fakt ze za taka cene mogloby byc wiecej tego produktu !

Polecam !!!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Oceniam produkt jako średnio działający

Mam puszące się włosy , zachęcona przez fryzjerkę kupiłam tę odżywkę, ale cudu nie zdziałała... nie spełniła moich oczekiwań w stosunku do ceny!Włosy nadal się puszą i nawet niespecjalnie zapobiega łąmaniu końcówek

szkoda że taka droga

Nieudane zabiegi koloryzujące doprowadziły do zniszczeń na moich włosach,krzywda podwójna bo jeszcze kolor wyszedł do d....
Z kolorem się uporałąm ale kondycja moich włosów jest marna a właściwie była bo powoli wychodzimy na prostą.
Co prawda nie obeszło się bez nożyczek no ale cóż za głupotę się płaci
Kupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami,maska jest dobra ale i niestety droga.

+ bardzo dobrze nawilża i odżywia włosy,
+wzmacnia je co przy systematycznym stosowaniu jest naprawdę zauwazalne
+ułatwia rozczesywanie i zwiększa elastyczność włosa
+sa miekkie i lśniące aż blask bije po oczach:)
+nie obciąża ich nie są oklapnięte
+pięknie i długo pachnie na włosach
Gdyby tylko była tańsza było by super.
Ale polecam bo to dobry produkt

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry produkt

Maskę zastosowałam na bardzo zniszczone włosy, a bardziej obrazowo rzecz ujmując na siano z którego co jakiś czas odpadała jakaś część bo tak właśnie wyglądały moje włosy po zbyt mocnym jak na warunki domowe rozjaśnianiu. W grę wchodziło obcięcie, ale ponieważ zdecydowanie lepiej mi w długich włosach a zapuszczałam je niemiłosiernie długo stąd postanowiłam, że trzeba poprawić ich wygląd ( w odżywienie martwego włosa średnio wierzę ) i tu maska sprawdziła się bardzo dobrze. Po jej zastosowaniu włosy wyglądały zdecydowanie lepiej, potwierdzam również efekt "spijania " . Początkowo maskę stosowałam codziennie, a następnie 1-2 w tygodniu ponieważ jej wydajność pozostawia wiele do życzenia.

Ilość zużytych opakowań: trzy

kwc

zalety:
-super nawilża
-można trzymać 5 minut lub godzinę efekt taki sam
-włosy wglądają na lśniące i zdrowe
-super się rozczesują
-wydajna starcza na 6 miesięcy
-pięknie pachnie

wady
-cena 85zl na allegro;)

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

genialna

Maska uratowała moje przesuszone i zniszczone włosy. Mam włosy blond, często je farbuję, suszę suszarką, itp. Poza tym mam włosy przestłuszczające się u nasady i bardzo suche na końcówkach. Zapuszczam włosy więc w grę nie wchodzi obcięcie ich całkiem na krótko. Dlatego zdecydowałam się na tą kurację i jestem bardzo zadowlona.
Maske stosuję raz, czasem dwa razy w tygodniu. Tak jak napisała poprzedniczka włosy spijają tą maskę. Mam wrażenie, że przy spłukiwaniu praktycznie nie spływa już z włosów. Produkt trzymam około 30 minut pod ręcznikiem. Po wysuszeniu moje włosy są sypkie, odżywione, lejące. Odzywka nie przetłuszcza skóry głowy. Ponadto nie podraznia skóry głosy. Według mnie jest wydajna - mam cienkie włosy więc nie potrzebuję do aplikacji zbyt wiele produktu.

Odkąd jej używam moje włosy stały się łądniejsze, zdrowsze, nie są już takie zniszczone. Cena jest dosyć wysoka jednak dla mnie jest wydajna i działa!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ojoj... edit

Niestety, muszę edytować recenzję. Po kilku miesiącach używania moje wlosy są w opłakanym stanie! Nie polecam!

Tę kurację polecę dla włosów zmęczonych życiem i wiecznymi eksperymentami fryzjerskimi. Takie mam dokładnie włosy. Comiesięczne metamorfozy od 3 lat stały się normą. Przyciemnianie, rozjaśnianie, przyciemnianie, rozjaśniane i tak w kółko robi swoje. Dbam o włosy i nie mam siana, ale zdecydowanie czegoś mi brakowało w ich pielęgnacji. Na szczęście natrafiłam na zaawansowaną kurację naprawczą firmy Joico. Produkt aplikuję na osuszone ręcznikiem włosy, producent w instrukcji dodaje, że po aplikacji (2-3 pompki w moim przypadku, mam długie włosy) należy przeczesać włosy - tak też robię i wtedy dokładam jeszcze odrobinkę produktu, równomiernie go rozprowadzając. Włosy spijają maskę. Należy trzymać ją do 5 minut na włosach, w tym czasie można poddać się innym łazienkowym rytuałom i nie martwić się, iż produkt spłynie nam z włosów wraz z wodą. On tą wodę jakby zatrzymuje, ciężko mi opisać to zjawisko, nazwałam to "spijaniem maski" :) Dzięki temu zdarzeniu wierzę w autentyczność kosmetyku! Polecam go dla naprawdę spragnionych włosów :)
Przyczepię się jedynie do zapachu - jest chemiczny tak jak w przypadku szamponu :/ Ale jakoś to przeżyję, bo działanie jest rewelacyjne.
Niewygodna pompka, jest ona skierowana na zamknięcie słoja, a nie w wolną przestrzeń, przez to, nie można dozować pełnej pompki, bo najzwyczajniej w świecie przeszkadza nam ręka, która spoczywa na zamknięciu opakowania (inaczej się nie da dozować produktu za pomocą pompki, zawsze można odkręcić słój).
Zapłaciłam 113zł.