BeneFit, Dandelion Powder (Puder rozświetlający)

BeneFit, Dandelion Powder (Puder rozświetlający)

Rozświetlający puder prasowany o różowym kolorze. Ożywia cerę i nadaje jej blasku dzięki zawartemu w nim ekstraktowi z mniszka lekarskiego. Przeznaczony dla bardzo jasnych karnacji i osób lubiących naturalny makijaż. Można go używać jako rozświetlającego pudru na całą twarz (zawiera drobniuteńkie rozświetlające drobinki) oraz jako delikatnego różu do policzków.

prasowane
Efekt
rozświetlające, z drobinkami

idealny dla bladych twarzy

Lubie uzywac czegos, czego kolezanki nie maja ;) wiec skonsultowalam sie z the makeup alley i zakupilam podczas ostatniego zagranicznego pobytu.
Uzywam go jako rozu i jestem bardzo zadowolona - nie gromadzi sie na policzkach, daje delikatny efekt - drobinki sa, ale sa dyskretnie.
Lubie jak mi mowia, ze ladnie wygladam, a nie ze sie ladnie wymalowalam ;)
We francuskiej Sephorze zaplacilam za niego 32 euro.

Używam tego kosmetyku od miesiaca / ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - ledwo nadszarpniete mimo codziennego uzywania, wnioskuje wiec ,ze starczy na dlugo

UWAGA! OBNIZAM OCENE!
Po wiecej niz 3 miesiacach uzytkowania odejmuje 2 gwiazdki.
Od dluzszego czasu tropie kosmetyk (bo tak mi to wyglada), ktory powoduje u mnie czerwone kropki na policzkach. Po skladzie tego - czyli magnesium myristate np, wnioskuje, ze to on niestety zapycha pory mojej skory bo uzywam go codziennie i systematycznie! :( :(
Wielka szkoda, bo jest to piekny kolor i slicznie na mnie wyglada! :( :(
Bede szukac podobnego u innych firm (podobno Pastel Joues Bourjois jest bezpieczny pod wzgledem "myristatow" i nie zapycha tak porow skory).