Garnier, Ambre Solaire, Huile Bronzante (Brązujący olejek do opalania o zapachu kokosowym)

Olejek przyspieszający opalanie dla skory o ciemnej karnacji lub skóry opalonej, o zmysłowym zapachu kokosa.

Odżywcza formuła nadaje skórze blask i miękkość.

nawilżające, koloryzujące
zapachowa
olejek
normalna
przyspieszacze do opalania

kocham!

uwielbiam ten olejek, skóra bardzo szybko się opala na piękny złocisty kolor.
Wstyd przyznać ale używam tylko tego olejku na ciało bez żadnej ochrony. Bardzo łatwo się rozprowadza, jest dość płynny ale niestety bardzo szybko ubywa z buteleczki. Minusem jest też to, że bardzo się klei, nie wchłania, zapach przechodzi na ubrania. Najlepiej po opalaniu jest go zmyć ale niestety na plaży nie ma takiej możliwości, barwi ubrania (sam olejek ma brązowo-czerwony kolor).

Te wszystkie minusy jestem w stanie zaakceptować ponieważ produkt spełnia swoje zadania.

O nie! Wszystko się do mnie klei!

Zachęcona dobrymi opiniami i wyprzedażą w Rossmann kupiłam ten oto olejek. I jest to dosłownie tłusty olejek - nie jest to formuła suchego olejku...
I to mi głównie przeszkadza, po użyciu wszytko się do mnie przyklejalo , piasek, wszelkie paprochy... Coś okropnego.
Fakt, ze skóra posmarowana nim fajnie się błyszczy, Ale nie jestem w stanie znieść klejącej się skóry.
Sam olejek ma takie lekkie zabarwienie brązowe, ale na szczęście nie ubrudzil mi ubrań.
Jeśli chodzi o efekty przyspieszenia opalania - wg mnie są znikome. Może moja skóra jest już zbyt opalona , ale ja nie odczułam większej różnicy. Kosmetyki Australian sa zdecydowanie lepsze do tego celu.
Plusem jest przyjemny zapach, naprawdę mi się spodobała tropikalna woń tego olejku.
Ogółem rzecz biorąc daje mu 4/10 .

Olejek do opalania

Kupiłam, go by szybciej się opalić a widziałam, że wiele dziewczyn go poleca.
Ogólnie trochę przyśpiesza opalanie, jednak nie tak bardzo jak przyspieszacz z Ziaja.
Mam jasną karnację i opalam się powoli. Skóra początkowo jest lekko zaczerwieniona, jednak nie opalam się na raczka. Najpierw opalałam się z spf50 kilka razy, by przyzwyczaić skórę do słońca. Później już tylko z tym olejkiem.

Skóra nie jest po nim tak zaczerwieniona jak opalając się bez niczego. Opalenizna ma ładny kolor już tego samego dnia (a zazwyczaj jak się opalałam o tak bez smarowania niczym, to pierwszy dzień, dwa byłam lekko zaczerwieniona). Tutaj ta skóra szybko łapie złotawy odcień. Wydaje mi się, że opalam się trochę szybciej, ale też bez szału. Jednak ja opalam się na balkonie. Może jak ktoś opala się w plenerze, gdzieś przy wodzie, to efekty są lepsze?

Olejek jest dosyć tłusty i taki pomarańczowy. Trzeba uważać, bo brudzi ubrania. Lepiej po opalaniu nie ubierać nic jasnego, bo na ubraniach będą plamy. Jednak spierają się bez problemu. Olejek ma odkręcaną butelkę, ale łatwo się go nalewa i nie rozlewa się wszędzie.

Pachnie jak naturalny kokos. Zapach jest bardzo delikatny i nie ma tej nuty zapachowej charakterystycznej dla większości produktów do opalania.

Olejek przy nakładaniu jest tłusty, ale szybko się wchłania i ta skóra się tak nie świeci po nim ani nie jest tak tłusta jak po np.oliwce. Jednak ten film utrzymuje się na skórze i ciężko to zmyć.
Nawilża skórę i nie jest ona sucha po opalaniu.

Co mi przeszkadza, to że chwilę się opalam i zaczyna on śmierdzieć. Po opalaniu ciało okropnie śmierdzi. Trochę jak po samoopalaczu, trochę jak po solarium a to nie jest produkt samoopalających, tylko przyspieszający opalanie na słońcu o czym warto pamiętać.
Jak nie wyjdziecie na słońce, to ten olejek nic wam nie pomoże.

Trzeba uważać na twarz używając go. Ja na buzie nie nakładam (tylko spf50), ale często podpieram brodę o ręce, które są wysmarowane tym olejkiem z Garniera i za każdym razem już po paru godzinach mam okropny wysypy na tej brodzie. Pełno małych krostek i kilka podskórnych, bolesnych gul. No każdy jednak raz, jak się zapomnę i podeprę twarzą a wysmarowane ręce to jest ten problem.

Ogólnie to podobny efekt daje opalanie na zwykłą oliwkę dla dzieci, tylko tutaj przy Garnierze nie ma tłustości a bardziej lepkość. Skóra nie jest tłusta a lekko lepka. Skóra nie jest też tak zaczerwieniona jak przy opalaniu na oliwkę lub bez niczego. Ale efekt opalania nie jest mocniejszy niż przy opalaniu na oliwkę.

Wiedzę, że wiele osób naprawdę się nim zachwyca, ale mnie najbardziej przeszkadza, że po czasie skóra śmierdzi i często nawet po prysznicu ten zapach jeszcze czuć.

Ja swój kupiłam w Niemczech. Opakowanie to samo, ale może się czymś różni?

Piękna opalenizna szybciej niż myślisz!

Uwielbiam się opalać, a szczególnie patrzeć potem na tego efekty, czyli złocistą skórę. Wiem, że nie jest to zdrowe dla skóry, ale co roku ciężko mi sobie odmówić opalenizny - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Cierpliwość nie jest moją mocną stroną, więc co roku szukam produktów, które skutecznie skrócą czas, który musi upłynąc do uzyskania mojej wymarzonej opalenizny.

Ten brązujący olejek do opalania spisał się doskonale! Zacznijmy od opakowania... to jest chyba jedyna cecha tego rpoduktu, do której mam jakiekolwiek "ale". Olejek znajduje się w plastikowej butelce z malutkim otworem, zakręcanej korkiem. Po pierwsze ten korek - dużo praktyczniejszym rozwiązaniem byłby "zatrzask". Wylewanie olejku na dłoń z butelki zawsze mnie stresuje, boję się, że wyleję na dużo produktu, albo ubrudzę nim wszystko dookoła.

Cała reszta to wyłącznie zachwyt. Zapach kokosa jest genialny. Bardzo naturalny. Często niestety w produktach o zapachu kokosowym mozna wyczuć nieprzyjemne, bardzo chemiczne nuty. Na szczęście nie w tym olejku. Zapach długo utrzymuje się na skórze i jest po prostu obłędny.

Olejek na szczęście nie należy do tych, bardzo rzadkich przez co jego aplikacja jest całkiem przyjemna. Nie wiem jak to jest możliwe, ale do skóry posmarowanej nim przykleja się znacznie mniej piasku niż do skóry smarowanej innymi olejkami (a przetestowałam ich całkiem sporo). Produkt fajnie się wchłania - warstwa, która pozostaje na skórze nie jest zbyt tłusta i lepka.

Faktycznie przyspiesza opalanie! Śmiało moge powiedzieć, że czas potrzebny na opalenie nóg z tym olejkiem jest co najmniej o połowę krótszy niż bez niego. Jak dla mnie bomba! O taki efekt mi chodziło.

Dodatkowo fantastycznie pielęgnuje skórę. Świetnie ją nawilża, nie ma mowy o wysuszeniu. Sprawia, że skóra jest miękka i gładka.

Polecam!

Olejek do opalania.

Zapach kokosu powala na kolana. Piękna opalenizna. Nic dodać nic ujac po prostu petarda.. Szybko można się opalić i lekko się wchłania w skórę. Opakowanie bardzo wygodne. Moja skóra jest dobrze nawilżona. Polecam

Brąz nawet bez opalania

Olejek bardzo przypadl mi do gustu. Piekny zapach oraz mimo braku slonca nadawal lekki koloryt mej bladej skórce. Przy pierwszych promieniach slonca ppstanowilam go przetestowac. Olejek jak to olejek szybko z rak ucieka, ale da sie to opabowac, nadaje skorze piekny blask, dobrze nawilza ii nie wysusza. Duzym plusem jest to, ze sprawia faktyczny efekt brazowienia, a nie czerwienienia. Szybki efekt i warto go posiadac nawet po sezonie.

Mój naj..

Uwielbiam takie produkty, które mają kilka funkcji. Doskonale nawilżają skórę oraz pomagają w osiągnięciu jej brązowego kolorytu. Piękny zapach kokosu nęci wszystkiich dookoła....

Nowość

Taki olejek w mojej pielęgnacji to nowość. Uwielbiam wszystko co kokosowe. Sprawia, ze moja opalenizna wyglada zdrowo a cera lśni. Na pewno wrócę do tego produktu podczas następnych wakacji, mam nadzieje ze produkt nadal będzie łatwo dostępny.

Byłby lepszy w kremie

Bardzo słabo się opalam a jak już to na czerwono. Stosowałam ten olejek i to działa. Słońce złapało mnie bardzo szybko, co prawda też na czerwono, ale przynajmniej się opalilam. Ma super zapach, mam wrażenie, że pielęgnuje też nasza skórę jeśli to nie zmyjemy za szybko. Niestety ma jeden duży minus, jest olejkiem. Kleiło się do mnie wszystko. Kupilabym ponownie gdyby był w innej formie.

Ten olejek to mój HIT

Olejek brazujacy zostaje ze mną na długo :) to było zauroczenie od pierwszego użycia:D zacznę od zapachu ktory jest przepiękny kokosowy . Mimo , że jest przeznaczony dla osób z ciemną karnacja to ja 'bialas' uzywam go i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki po Nim już uzyskałam a to dopiero początki naszej wspólnej przyjaźni :) Mam skórę ktorej słoneczko nie chce musnac swoimi promieniami wręcz przeciwnie omija mnie ???? natomiast po użyciu balsamu zauważyłam, że z dnia na dzień zyskuje co raz to piękniejsza opalenizna, może nie jest to jeszcze szczyt moich wyobrażeń ale tak jak wspomniałam to są nasze początki więc jeszcze dużo przed Nami :)

Najlepszy olejek!

Z olejkiem bardzo sie polubiliśmy. Mam ciemną karnacje, słońce bardzo szybko mnie bierze. Dzięki olejkowi moja skóra od razu miała piękny brązowo złocisty kolor. Olejek ma bardzo ładny kokosowy zapach, szybko się wchłania i nawilża. Na pewno kupie nastepne opakowanie. Polecam!

Przyspieszacz opalania i sprzymierzeńca brązowej opalenizny.

Nie pozostawia tłustej powłoki.Pięknie pachnie kokosem i przyśpiesza opalanie, dzięki czemu uzyskujemy ładna brązowa opalenizna.Jest on bardzo wydajny jak inne produkty z tej serii. Zauważyłam również poprawę nawilżenia skóry. Jest to mój hit