Joico, K-Pak Color Therapy Luster Lock (Maska do włosów)

Joico, K-Pak Color Therapy Luster Lock (Maska do włosów)

JoicoK-Pak Color Therapy Luster Lock to nowy, rewolucyjny produkt do pielęgnacji włosów farbowanych. Ta najnowsza w portfolio marki maska - K-Pak Color Therapy Luster Lock - gwarantuje odżywienie nawet najbardziej osłabionym włosom i zatrzymuje pigment wewnątrz. Produkt sprawia, że włosy są aż 9 razy silniejsze oraz bardziej lśniące.

Ten produkt to klucz do zdrowych włosów po koloryzacji, ponieważ posiada wszystko, czego potrzeba do uzyskania natychmiastowej, głębokiej odbudowy, pięknego połysku, żywych kolorów i jedwabistej struktury przy jednoczesnym zachowaniu swojego ulubionego koloru.

Pokochasz go, ponieważ gwarantuje:

* długotrwały połysk i ożywienie koloru podczas jednego zabiegu
* wygładzenie włosów pogrubienie włosów i łatwość układania
* wzmocnienie włosów i ochronę podczas stylizacji
* ochronę przed uszkodzeniami
* formułę dopasowującą się do rodzaju i kondycji włosów

do włosów farbowanych
regenerujące, podtrzymujące kolor, wzmacniające
w tubie

Przyzwoita

Mam długie i dość oporne włosy. Dlatego postanowiłam spróbować maski z Joico.
Maska do włosów o dość gęstej konsystencja,przez co trochę trudno rozprowadzić ją na włosach. A przyjemny zapach i jest wydajna.
Należy potrzymać ją kilka minut aby zobaczyć efekt, najlepiej w ciepłym ręczniku.
Efekt można zobaczyć odrazu po spłukaniu włosów wodą,są wygładzone, miękkie i przyjemne w dotyku. Po wysuszeniu są lśniące i kolor włosów bardziej uwydatniony, podkreślony. Maska sprawdzą się na długich włosach, stosuję ją max 2 w tygodniu aby nie obciążyć włosów.
Dla mnie jest poprawna, ale nie efektu Wow. Miałam nadzieję że beda jeszcze bardziej odżywione i wygładzone, bardziej lśniące jak za dość wysoką cenę.

Dobra ale to nie cudo

Maska jest po prostu dobra.
Cena jednak sugeruje cudowne uzdrowienie naszych włosów czego niestety niw doświadczyłam . Dbam o swoje włosy i Za każdym razem nakładam make czy odżywkę.
Pomaga w nawilżeniu jednak nie jest to taki efekt jakiego ocekiwalam. Lepiej spisał mi się Kallos kupiony za grosze czy Macadamia Olie do której wracam regularnie.
Mocno suchym włosom i wysoko porowatym nie polecam

Bardzo dobra maska

Tę maskę poleciła mi fryzjerka, czesząc mnie na jakąś imprezę okolicznościową. Mam długie, gęste, lekko falowane włosy. Nie farbuję ich, ale ze względu na rodzaj oraz kolor (ciemny blond), włosy są suche i wymagają silnego nawilżenia bez efektu "spływającego oleju" :). I tak trafiłam na info o tej masce. Wcześniej używałam innych kosmetyków Joico (serii niebieskiej nawilżającej), ten jest również bardzo przyzwoity.