Mgiełki do ciała to najbardziej uniwersalna, mobilna i kreatywna forma, w jakiej może pojawić się Twój ulubiony zapach!

ZASTRZYK ŚWIEŻOŚCI
Uwielbiasz to uczucie świeżości po wyjściu spod prysznica? Teraz możesz cieszyć się nim cały dzień z nową mgiełką do ciała bruno banani Woman! Ta figlarna, niebanalna i odświeżająca kompozycja zachwyca kontrastami. Łączy w sobie nuty owocowej słodyczy pomarańczy, brzoskwini, orzeźwiającego bluszczu i odurzającej lilii wodnej z bukietem kwiatowych akordów konwalii majowych i frezji. Ostatni akord rozbrzmiewa aromatami wanilii i białego piżma, dodając kompozycji ciepła i zmysłowości. Przywołaj to uczucie ŚWIEŻOŚCI i LEKKOŚCI gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz.

Podoba Ci się ten żywiołowy, owocowy zapach? Wypróbuj go także w formie wody perfumowanej.

normalna, sucha
mgiełki do ciała
uzupełnienie perfum, zapachowe
zapachowa
w sprayu

Zaskakująca trwałość

Uwielbiam tą mgiełkę!
Cudownie pachnie, jest bardzo wydajna a na promocji można ją wyrwać prawie, że za grosze.
Jest to mój ulubiony produkt do ciała. Daje mi on uczucie świeżości i kobiecości.
Choć po pryśnięciu można wyczuć alkohol, szybko się utlenia i pozostaje piękny kwiatowy owocowy zapach. Mi on się kojarzy bardzo z wiosną.
Nie zlicze ile butelek zużyłam tej mgiełki ale jestem nią zachwycona bo i sam atomizer jest dobry jakościowo i nie ma szans aby coś się zacinało.
Ogromny plus za opakowanie plastikowe, w szkle byłoby dużo cięższe. A upadku raczej by nie przeżyło.

Słodka!

Mgiełkę kupiłam przez internet i nie żałuję!
Kupiłam ją za jakieś 40 zł i opłacało się. Zapach słodkiej brzoskwini i wanilli. U mnie utrzymuje się długo. Polecam ją bardziej na lato i wiosnę. Jednak na zimę i jesień też może być. :)

Zapach słodki i kokieteryjny :-)

Zestaw Bruno Banani, czyli wodę toaletową i mgiełkę otrzymałam do testowania od wizaż. Zestaw był pięknie zapakowany w mały słodki różowy kuferek. ????
Woda toaletowa jest w zgrabnym flakoniku 20 ml, który mieści się w najmniejszej torebce i można mieć go zawsze przy sobie. Mgiełka jest w dużej butelce 250 ml, która starczy na długo. Zapach jest identyczny jak wody toaletowej.????
Zapach Bruno Banani Woman jest według mnie bardziej kwiatowy niż owocowy. Jest bardzo, słodki, ale nie mdły, tylko taki słodko subtelny, nie narzucający się, który otula i sprawia, że nie można o nim zapomnieć, ponieważ zapach na ciele czy mgiełki na ubraniach przypomina o sobie. Jest to zapach trochę kokieteryjny, uwodzicielski, który działa na węch. Jest to zapach dobry zarówno na dzień do pracy jak i na wieczór.
Trwałość perfum jest zadowalająca, spokojnie wyczuwam go do 5 godzin. Mgiełką spryskuję ciało i włosy, która także jest długo wyczuwalna, a gdy chcę odświeżyć zapach po prostu używam mgiełki. ????
Zapach Bruno Banani Women spodobał mi się od razu, gdy tylko go powąchałam. Zarówno perfumy jak i mgiełka zostaną ze mną na długo i gorąco je polecam. ????

Idealna mgiełka

Mgiełkę otrzymałam w ramach wizażowego testowania. Jestem nią zachwycona tak samo jak i perfum. To moja pierwsza mgiełka, nigdy wcześniej jej nie stosowałam . Idealnie nawilża moją bardzo suchą skórę. Bruno Banani Woman zmysłowy i uwodzicielski zapach pomagający kobiecie spełnić swoje najbardziej ukryte pragnienia. Niezwykłe połączenie nut owocowo-kwiatowych z wyraźną drzewną bazą. Zapach idealny na dzień. Nie jest "męczący" w ciepłe dni. Przy dłuższym używaniu wtapia się w zapach skóry. Produkt bardzo wydajny, nie powoduje uczuleń. Zachęcam do zakupu wszystkie Panie, które preferują delikatne zapachy w kosmetykach pielęgnacyjnych.

Taki sobie...

Tak jak w przypadku wody toaletowej Womens, tak ten zapach mnie nie powalił. Mgiełka wcale nie jest tak wyczuwalna (poza momentem psikniecia), po chwili na skórze, ubraniu czy włosach zapach znika niemal całkiem. Trzeba by się chyba dosłownie co chwila psikac.
Buteleczka ładna, prosta - typowa dla mgiełek.

Najlepsza mgiełka

Mgiełka jest delikatna,ale ma trwały zapach co jesy plusem bo nigdy nie spotkałam się aż mgiełka którą tak długo utrzymuje się na mnie. Zapach jest wyrazisty. Jedna klienta w sklepie gdzie pracuje zwróciła uwagę nawet na ten zapach i sama go kupiła także widać że jest on wyczuwalny. Opakowanie jest takie samo jak w innych mgielkach.

Idealny na lato

Świeży zapach do używania na co dzień. Spokojnie można spryskać ciało, włosy, nie jest nachalny. Nie trafił akurat w mój gust ale córce się spodobał. Trwałość zadowalająca.
Duża pojemność.

Idealna na ciepłe dni

Bardzo ucieszyłam się że zostałam wybrana do testowania zapachu Bruno Banani Woman.Testowane produkty bardzo przypadły mi do gustu.Zapach jest zmysłowy,elegancki,kobiecy natomiast trwałość zadowalająca.Po kilku godzinach nadal wyczuwam to na ciele.
Na plus wody toaletowej jest zgrabny flakon który mieści się w najmniejszej torebce.
Jeżeli chodzi o mgiełkę to bardzo zaskoczył mnie rozmiar butelki.Jest to ogromna,250ml butla która starczy na długo.Zapach jest identyczny jak wody toaletowej.Mgiełka idealnie sprawdzi się na cieplejsze dni.Używam jej do spryskiwania ciała,włosów,pryskałam nią również pomieszczenie żeby poprawić sobie humor

Bardzo fajna

Mgiełka ma ładny, odświeżający zapach, którego można używając przez cały dzień i po którym nie rozboli nas głowa. Buteleczka ma bardzo dużą pojemność, ale zmieści się do większości torebek co uważam za duży plus. Zapach utrzymywał się około 3 godzin, więc jak na mgiełkę nie jest źle ;) Nie kupię ponownie tego produktu, ponieważ gustuję w trochę innych klimatach :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

#zapachNaLATO

Jestem bardzo zadowolona z mgiełki do ciała. Ma piękny, świeży zapach. Warto było by mieć ją zawsze przy sobie, aczkolwiek w lecie noszę małe torebki, opakowanie jest lekkie, natomiast dla mnie za duże. Mgiełka jest super alternatywą od perfum na letnie, upalne dni. Jest dużo 'lżejsza' i bardziej odświeżająca. Myślałam, że zapach będzie się dłużej utrzymywała, aczkolwiek można stosować ją kilka razy w ciągu dnia bez przeciążenia zapachem. Stosuję ją na skórę i na ubrania, urozmaica moje stylizacje.

MgielkaBruno Banani, Woman Fun-loving Flower, Fragrance Body Splash (Perfumowana mgiełka do ciała)

Bruno Banani, Woman Fun-loving Flower, Fragrance Body Splash (Perfumowana mgiełka do ciała). Wystarczająco duża buteleczka , zawsze Wioze ja w aucie . Cudowne na prezent , na spotkania we dwoje .

Lekka przyjemnosc

Produkt w formie mgiełki daje delikatny zapach, co zaskakuje ten zapach utrzymuje wie wiele godzin. Nie jest to bubel który po pół godziny się ulatnia. Jeszcze lepiej się sprawdza jeśli spryskaly nim ubranie. Ogólnie zapach zmysłowy i kobiecy, A forma mgiełki daje przyjemność korzystania z niego nawet w upalne dni