L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń

L’Oréal Casting Crème Goss - krem koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek.

Niewątpliwym atutem farby jest przyjemnie pachnąca bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. Farba została udoskonalona o dedykowane różnym odcieniom włosów odżywki, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego tj. olej kokosowy, ekstrakt z jagód goji, miód oraz pochodną proteiny z orzecha laskowego.

Nawilżająca odżywka z olejkiem kokosowym podkreśla piękno brązowych włosów. Odżywka z miodem rozświetla włosy blond. Proteiny z orzecha laskowego rozświetlają brązowe włosy, a nawilżająca odżywka z ekstraktem z jagód goji podkreśla piękno czerwieni i rudości. Wszystkie wersje odżywek zostały tak skomponowane by nadać Twoim włosom miękkość, zmysłowość oraz wyjątkowy połysk. Ponad 30 odcieni pozwala znaleźć najbardziej odpowiedni dla naturalnego odcienia włosów by przyciemnić go lub rozjaśnić o jeden ton. Wyjątkowa formuła kremu koloryzującego zapewnia stopniowe wypłukiwanie co zapobiega efektowi odrostów.

zapachowa
Trwałość
długotrwałe
fluid / krem
farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów

polecam:)

Castingu używam od wielu, wielu lat i jestem mu wierna. Nie zamienię go już na żaden inny szampon koloryzujący. Jako brunetka używam kolorów ciemnych - kasztan, brąz, oberżyna.Włosy są miękkie, przyjemne w dotyku, mają ładny połysk, kolor utrzymuje się długo (mam odrosty!!!).Poza tym przyjemnie pachnie. Nowa wersja pozwala na lepszą aplikację a to z powodu elastycznej buteleczki, z której zawartość można wycisnąć do "ostatniej kropli".

Używam tego produktu od:ok.12 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo :))

całkiem inny kolor

Mam inny kolor niz na opakowaniu - cakiem inny... zamiast ciemnego blondu mam ciemny rudy.
Nie polecam
jestem załamana bo chcaiłam pozbyc sie rudych refleksów z moich włosów...

+konsystenja fajna
+opakowanie
+nakładanie
+zmywanie

-suche włosy
-INNY KOLOR - wg mnie to jest najwazniejsze, więc produkt nie spełnia moich oczekiwan

Używam tego produktu od: ------

Totalna pomylka

Kupilam farbe bo byla stosunkowo tania.. skusil mnie ten brak amoniaku.. Niestety byl to totalny niewypal :(

Farbowalam wlosy zawsze na mahon/czerwien i mialam takie rudawe wlosy.. Kupilam farbe gdzie na pudelku (i na testerze) wlisy byly normalnie w pieknym odcieniu Rudosci.. Przyszlam do domu i zaczelam farbowac.. Juz przy nakladaniu pomyslalam ze cos jest nie tak bo farba byla bardzo ciemna.. po 15 minutach zmylam i okazalo sie ze wlosy wyszly brazowe!!!!!!! SKANDAL!!!!!!!!! Jestem strasznie zawiedziona bo caly moj piekne rude wlosy zrobily sie ciemne!! Swoje wlosy mam ciemne i ciezko mi bylo uzyskac rudy :( Jestem zalamana.. Dzis 2 raz mylam wlosy od momentu farbowania i to paskudztwo ciezko schodzi.. Po innych farbach to do dwóch myc to mi sie lał kolor z głowy..

Plusy:
- Nie smierdzi
- Nie szczypala mnie jak inne farby Loreala
- Dobra konsystencja
- Wydajna przy zmoczonych wlosach
Minusy:
- TOTALNIE INNE KOLORY!!!!
- Aplikator fajny miekki, ale slizgal mi sie w rekach
- Brak polysku nawet po odzywce :/

Ogolnie kolor ok ale nie taki co chcialam.. CALKOWICIE INNY :(

Z czystym sumieniem odradzam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Polecam :)

Kupiłam kolor mahoń.Wyszedł ciemniejszy niż na opakowaniu,ale po około 4 myciach przypominał już ten właściwy.Dużym plusem jest zapach farby-bardzo delikatny, początkowo czuć jakby...kisiel! Na moich włosach intensywny kolor trzymał się ok. 3 tygodni,potem zaczął się spierać i to dosyć nierównomiernie.Mimo wszystko uważam tę farbę za najlepszą spośród wszystkich,które do tej pory używałam.Włosy są po niej błyszczące i miękkie.
Pierwszy raz wystarczyło farby na moje sięgające ramion włosy.Nawet musiałam część wyrzucić!!
Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo sie zawiodłam!!

Kupiłam kolor świetlisty blond, mając nadzieje ze dodam moim blond włosom trochę blasku i słonecznego , bardziej ciepłego odcienia! Tymczasem bardzo sie rozczarowałam, moje włosy mają mrożny odcień beżowego blondu i są bardzo nijakie! Bardzo sie zawiodłam bo wczesniej używałam tańszego garniera i zawsze wychodziło tak jak na opakowaniu, ale cóż.. widać cuda techniki się nie sprawdzają , a w końcu to nasze włosy! Daję 2 gwiazdki tylko dlatego ze włosy sa gładkie i miękkie no i farba ładnie pachnie, ale wole pocierpiec z brzydkim zapachem i mieć ładny efekt! W każdym razie nie polecam!

Używam tego produktu od:wczoraj i na tym koniec!!!

polecam

Uzywam odcienia Mrozny Kasztan na moje blond wlosy i wychodzi dokladnie jak na opakowaniu, pomimo ze jest polecany do ciemniejszego wyjsciowego koloru. Za pierwszym razem dosc szybko sie zmywal (do jasnego brazu miesiac po nalozeniu), ale juz po drugiej aplikacji prawie wcale nie blednie (2 tygodnie po, myje wlosy codziennie) - dla mnie to akurat plus. Ladnie pachnie (zwlaszcza odzywka - cudo), nie niszczy wlosow, sa miekkie, gladkie i lsniace.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Totalne rozczarowanie !

Zakupiłam kolor perłowy blond, który okazał się nie mieć nic wspólnego z tym z obrazka. Odrosty pozostały nienaruszone, co mnie dziwi, bo przecież farba ma działanie rozjaśniające, z reszty włosów o kolorze średni blond wyszedł okropny SIWO- PLATYNOWY kolor. Mam nadzieję, że to paskudztwo szybko zniknie z mojej głowy.
Konsystencja zbyt rzadka, aplikator śliski, zapach nie zachwyca, ale też nie odrzuca, reklamowanego błyszczenia nie zauważyłam.
Jedynie pozytywnie mogę ocenić dodaną do farby odżywkę.
Z pewnością to moje ostatnie spotkanie z farbami Loreala !

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 i NIGDY więcej !

dobry... ale...

kupiłam brąz... wyszła praktycznie czerń...
widze, że duzo osób zachwala połysk jaki wywołuje ten szampon... jakos zadziwiającego efektu nie zauważyłam. wysusza - jak większosć farb...
najbardziej jednak zawiodłam się na kolorze...
co do trwałości to wydaje mi się, że pod tym kątem można ją jaknajbardziej polecić (chociaz ucieszyłabym sięjakby mi ta czerń już zlazła :D)

plusy:
~zapach
~sposób nakładania
~ładnie, stopniowo się zmywa
~trwała
~wydajny. mam długie włosy i przy innych szamponach koloryzujacych musiałam kupowac dwa opakowania... tu spokojnie wystarczyło jedno.

minusy:
~koooooooooooooooolory!!!! (duża paleta odcieni...ale łatwo się nabrac)
~wysusza

Używam tego produktu od: dwóch tygodnii

Jasny brąz = czerń :/

Nie mam porównania z poprzednim, ale zawiódł mnie bardzo ze względu na kolor. Rozumiem, że badziewne farby typu Pallette koloryzują zamiast brązu na czerń, ale po Lorealu chciałabym czegoś więcej. Ponadto u mnie ciężko się zmywa i pomimo kilkunastu przymusowych myć moje włosy sa niestety bardzo ciemne. Fakt, że włosy są błyszczące, miękkie i nie widać żadnych efektów ubocznych koloryzacji to bardzo duży plus. Uważam, że ta farba odżywiła mi wręcz włosy po Pallette, no ale niestety czerni nie chciałam...

Edytuje ponieważ:
1. Kolor nie zmył się równomiernie , miejscami nadal jest bardziej czernią niż brązem
2. Ponadto tam gdzie jest brązem, jest brązem z fatalnym odcieniem rudości.
TRAGEDIA.
Nie polecam. Jestem bardzo zawiedziona.
Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

Tylko dobry.

Zalety:
* Nie powoduje nadmiernego wysyszenia włosów.
* Nadaje ładny połysk
* Bardzo dobrze kryje.

Wady:
- Moim zdaniem mniej poręczny w użyciu, w porównaniu do poprzedniego.
- Podczas mycia włosów - widać jak się zmywa, nie wiem co by się działo na deszczu z białym ubraniem.
- Kolory znacznie ciemniejsze niż wskazane na opakowaniu ale to wada wszystkich farb/szamponów Loreala.
- Odnoszę wrażenie, że jest go mniej.

Pewnie i tak kupię, bo nic lepszego nie znam ale poprzednia wersja jakoś bardziej spełniała moje oczekiwania.

Bardzo fajny

Jestem bardzo zadowolona, mam naturalny kolor ciemny blond - szaro bury, dwa tygodnie temu farbowałam kolorem "mroźny kasztan".Wyszły piękne,lśniące , zdrowe włosy.Dla mnie wart swojej ceny.

Co z tymi kolorami????????????

Mam wrażenie, że nowsza wersja mniej wysusza włosy, napewno lepiej pachnie i daje więcej blasku.
Same plusy oprócz jednego wielkiego minusa za kolor. Tak jak w poprzedniej wersji w przypadku brązów, wychodzą one ciemniejsze niż na opakowaniu. Użyłam tym razem, po wczesniejszych doświadczeniach, koloru jasny brąz (500) a włosy wyszły brązowe, ale przynajmniej nie czarne, jak po kolorze brąz lub ciemny brąz.
Myślałam, że w nowej wersji ten problem zniknie ale nie!!!!!!!!