L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Średnia ocena: 3.64/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

L’Oréal Casting Crème Goss - krem koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek.

Niewątpliwym atutem farby jest przyjemnie pachnąca bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. Farba została udoskonalona o dedykowane różnym odcieniom włosów odżywki, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego tj. olej kokosowy, ekstrakt z jagód goji, miód oraz pochodną proteiny z orzecha laskowego.

Nawilżająca odżywka z olejkiem kokosowym podkreśla piękno brązowych włosów. Odżywka z miodem rozświetla włosy blond. Proteiny z orzecha laskowego rozświetlają brązowe włosy, a nawilżająca odżywka z ekstraktem z jagód goji podkreśla piękno czerwieni i rudości. Wszystkie wersje odżywek zostały tak skomponowane by nadać Twoim włosom miękkość, zmysłowość oraz wyjątkowy połysk. Ponad 30 odcieni pozwala znaleźć najbardziej odpowiedni dla naturalnego odcienia włosów by przyciemnić go lub rozjaśnić o jeden ton. Wyjątkowa formuła kremu koloryzującego zapewnia stopniowe wypłukiwanie co zapobiega efektowi odrostów.

Trwałość
długotrwałe
fluid / krem
farby
odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
zapachowa

super!!

Daje 5 gwiazdek,zaraz uzasadznie dlaczego. Farbowałam włoski odcieniem 900 świetlisty blond, mam naturalne w kolorze hmmmm jasno-średniego mysiego blondu z pasemnkami ;) bałam się że wyjdą żółte..ale tak się nie stało, na opakowaniu są dwa zdjęcia modelki "przed" i "po"...więc moje włoski wygladają jak "przed" ;)
5 gwiazdek za:
Od strony zawartości:
*gigantyczny plus dla firmy za wypuszczenie na rynek szamponów koloryzujących w odcieniach jasnych blondów!!!
*rękawiczki gumowe
*odżywka -40ml
*sposób mieszania farby bardzo udany..choć może przeszkadzać że buteleczka z mleczkiem utleniającym nie stoi...mi to nie przeszkadza
*duża pojemność...mi wystarczyła tylko połowa opakowania a nie mam krótkich włosów :)
Za efekt:
*nie niszczy włosów
*nadaje połysk
*efekt jest bardzo naturalny, nie ma efektu chełmu na głowie
*dobrze chwyta wszystkie włosy
Należy pamiętać że to szampon..a wiadomo że szampon trwałością farbie nie dorówna, ten ma się utrzymywać DO 28 dni...więc oczywiste jest że 28 to maksymalna górna granica. Zobaczymy jak to będzie, jeśli mnie zawiedzie edytuje recenzję. :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:..

świetny kosmetyk

Wlaśnie sobie siedzę z włoskami, na których lśni naniesiona wczoraj farbka - MIODOWY BLOND. Kilka lat nie farbowałam włosów (ok. 5), mój naturalny kolor to blond - taki nieokreślony. Postanowiłam w końcu znów ożywić włoski i weszłam do sklepu a przede mną wykwitł Casting w promocji. To było to czego mi trzeba - delikatny, nienachalny krem koloryzujący, w którego naturze nie leżą drastyczne posunięcia ;-). Trochę się obawiałam, że mi wyjdą żółte włosiska, ale nic z tego - otrzymałam miły dla oka, naturalny, lekko rudawy odcień. Inne zalety produktu - świetny zapach, miłe i lśniące włosy po farbowaniu. Mam nadzieję, że kolor szybko nie zniknie.

Myślę, że to doskonały produkt dla kobiet z delikatnymi włosami, dla których obciążenie trwałą farbą jest zbyt duże.Używam tego produktu od: wczoraj :-)

b.dobry

farbowałam sie na ciemny blond. kolor faktycznie wychodzi stosunkowo ciemny, bardzo zbliżony do tego jaki jest na opakowaniu, a nawet nieco ciemniejszy. ale właśnie o taki odcień mi chodziło. sam proces farbowania był bardzo przyjemny, łatwa aplikacja, włosy pokryły sie całkowicie, nie licząc pierwszego płukania włosów, woda przy kolejnym myciu nie jest brudna, mimo że jest to tylko szampon koloryzujący. kondycja włosów po farbowaniu jest ok, nie wypadają, są miękkie i lśniące. włosy farbowałam tydzień temu i póki co kolor utrzymuje sie bez zmian. cena farby tez przyjemna, w promocji 15 złotych. ogólnie to polecam, napewno do niej wróce, bo odcien mi sie podoba ;)Używam tego produktu od: tygodnia

mieszane uczucia

Powinnam być zadowolona,uzyłam ciemny brąz jednak odrosty nie są pokryte tak jak powinny być.
Recz z której jestem najbardziej zadowolona to flakonik w którym miesza się farbę, jest o wiele lepszy od poprzedniego przynajmniej dla mnie.
Farbe trzymałam dłużej niż jest to zalecane.Niby dobra ale czegoś mi brakuje...zobaczymy jak z blaknięciem i spieralnością koloru...wtedy uzupełnię recenzję...

Używam tego produktu od:pierwsze opakowanie

szybko bladnie

mam wlosy ciemobrazowe, i wlasciwie uzywam srodkow koloryzujacych tylko po to, by nadac wlosom polysk, gdyz moj nauralny kolor jest wlasciwie matowy....
niestety produkt ten mnie zawiodl, wlosy bardzo szybko wyplowialy i staly sie matowe, po 3 tygodniach od farbowania musialam znowu farbowac, bo wlosy staly sie po prostu brzydkie....
myje wlosy codziennie, jednak znam farby ktore znakominie sie trzymaja mimo tak czestego mycia m.in. L`Oreal 3D

Używam tego produktu od: raz sprobowalam

Rudość w blondzie.

Mimo złych doświadczeń ze starszym Castingiem postanowiłam wypróbowac nową wersję i po raz pierwszy od ponad dwóch lat nie kupiłam mojej ukochanej Loreal Recital Prefference w kolorze Island, tylko kolor nazwany "blond" z nowej serii Castingów. Zacząć może należy od tego, że kolor powinien być nazwany ciemnym blondem lub jakoś tak, bo klasyczny blond to to nie był (ale ciemnym blondem nazwano farbę brązową, więc...), ale postanowiłam spróbować trochę przyciemnić włosy, pomyślałam, że efekt będzie dość naturalny. No cóż... Mam ochotę dać mu marną * za to, że moje ciemnoblond włosy mają teraz rudawy połysk. Przez dwalata pozbywałam się rudych resztek z mojej głowy, dwa lata walczyłam z krzywdą, jaką wyrządził mi poprzedni Casting, a tu coś takiego. Myślałam, że dostanę szału. Na szczęście od momentu farbowania minęły ponad 2 tygodnie i kolor już blaknie i się zmywa. Normalnie pewnie by mi się to nie podobało, ale w sytuacji tej paskudnej rudości... Poza tym: kolor jest rzeczywiście ładny, świetlisty i wychodzi równomiernie; farba ma niby fajny zapach, ale dla mnie drażniące jest to, że na głowie zapach farby utrzymuje się jeszcze po 3 myciach. A to jest męczące. Poza tym po dołączonej odżywce nie mogłam rozczesać włosów, a taka przykrość zdażyła mi się pierwszy raz po odżywce dołączonej do farby do włosów. No i niby delikatna, niby bez amoniaku, ale włosów trochę powypadało po jej użyciu (po Recital nie wypadają).
Cieszę się, że farba szybko się zmywa. W tym wypadku naprawdę się cieszę, bo znowu zaczynam być blondynką, a nie zrudziałą blondynką.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy jeszcze kupię, bo zafascynowały mnie ostatnio brązowe włosy, a kolor "ciemny blond" z palety Castingów byłby super do przyciemnienia włosów. Tylko czy z tamtym kolorem wszystko byłoby ok?

Używam tego produktu od: dwa tyg.

Cudo

Po Casting sięgnęłam po przeczytaniu opini na wizazu,natrafilam juz na ta nowsza wersje.Wybralam kolor brąz poniewaz chcialam uzyskać cos brąz/ciemny brąz,a z tego co doczytałam to kolor wychodzi ciemniejszy.Przez pierwsze 2-3 mycia miałam na głowie głeboki,ciemny brąz który z czasem zamienił sie na kolor o jakim myślalam.Teraz szampon zszedł rownomiernie,nie pozostawił zadnych odrostów.Odżywka dodana do szamponu jest super,szkoda ze nie sprzedaja jej odzielnie.Ogólnie to mój KWC!Polecam :)

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Wreszcie dobra farba!!!

Wspaniała i bardzo bogata paleta kolorów no i ten brak amoniaku. Nawet mój mąż zauważył, że moje włosy ślicznie pachną i mają bardzo głęboki połysk. Farbuje się bardzo prosto i poręczny dozownik ułatwia zadanie. Kolory po farbowaniu są identyczne z próbkami z sklepu-to ułatwia dobór koloru. Do opakowania dołączona jest rewelacyjna odżywka, która dodaje włoskom wigoru i połysku. Przed farbowaniem warto posłuchać porady producenta co do farbowania (tutaj odsyłam na stronę firmową). Farba zmywa się równomiernie i w moim przypadku pokrywa siwe włoski. Staram się nie farbować zbyt często, a ta farba pozwala mi na utrzymacie włosów w dobrej kondycji wizualnej i fizycznej.

Używam tego produktu od:7-8 miesięcy

ratunek

Mam strasznie przesuszone po farbowaniach włosy i to jest mój bezamoniakowy ratunek.
Użyłam jasnego blondu trochę ze strachem, bo kolor na opakowaniu wyglada jak jajecznica, ale efekt jest bardzo naturalny: roświetlony, złocisty blond, piękne refleksy, zwłaszcza w słońcu.
Włosy są mięciutkie i świecące.
Zmywa się bardzo równomiernie i nie za szybko, świetny na wyrównanie odrostów.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo dobry produkt :-)

Mam wlosy w koloze sredni blond ale od kilku lat z wyboru jestem brunetka. Mimo iz nie jest to polecane przez producenta, postanowilam pofarbowac odrosty i reszte na sliwke (producent poleca ten kolor dla ciemniejszych odcieni niz moj naturalny), a potem zachecona efektem na ciemny i bardzo ciemny braz. Z powyzszych kolorow tylko ten drugi (ciemny braz) nie pokryl mych blond odrostow. Reszta spisala sie wspaniale! Wlosy ladnie sie blyszcza, farba przede wszystkim jest znacznie lagodniejsza (albo idealnie sprawia takie wrazenie) i nie cuchnie amoniakiem jak wszystko co do tej pory uzywalam. Mam tylko jedno male ale: moje wlosy staja sie troche po niej sztywniejsze (moze to dlatego, ze zawsze nakladam kolor na calosc wlosow, rowniez lekcewazac zalecenia producenta no i dlatego moze troche sie tego kolorku na dlugich wlosach nazbiera!). Kolory, ktorych uzywalam, czyli sliwka i bardzo ciemny braz, wcale nie plowieja, takze spokojnie mozna farbowac wlosy co 4 tygodnie i to tylko dlatego, ze strasza odrostami. Nie moge sie jednak wypowiedziec na temat innych odcieni. Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Dla mnie KWC!!!!

Dla mnie jest to farba prawie doskonala. Dlaczego prawie? Bo jest to szampon koloryzujacy, a powszechnie wiadomo, ze szampony zmywaja sie dosc szybko. Mimo tego kolor zmywa sie bardzo rownomiernie pozostawiajac piekne refleksy i lsniace wloski!!! Zauwazylam poprawe kondycji moich wlosow gdyz po uzyciu sa miekkie, pachnace i poprostu cudowne!!! Cena tylko troche za wysoka, ale wybaczam jej to bez wachania...Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 op.