Wella, Wellaton Intense, Farba do włosów z kuracją nawilżającą wzbogaconą olejkiem arganowym

W farbowaniu włosów nie chodzi już tylko o kolor. Z nowym Wellatonem chodzi o całkowite pokrycie siwych włosów i wzmocnienie pielęgnacji. Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym pomaga utrzymać zdrowe i lśniące włosy. WPF Water Protection Factor zabezpiecza kolor i utrzymuje wodę na zewnątrz dla długotrwałego efektu. Formuła High Dye Loaded - specjalnie zaprojektowana dla intensywnych rezultatów kolorystycznych - zapewnia głęboką i równomierną penetrację koloru.

100% intensywny kolor na zewnątrz, zdrowe i silne włosy wewnątrz.
Włosy farbowane mogą zostać uszkodzone przez miedź obecną w wodzie podczas mycia. Miedź osłabia białko włosa, które jest ważne dla jego wytrzymałości i połysku, także kolor może wyblaknąć, pozostawiając włosy matowe, słabe i bardziej podatne na złamania. Na ratunek przychodzi Nowa Kuracja Nawilżająca z Olejkiem Arganowym. Zawiera Histydynę - aminokwas o właściwościach antyoksydacyjnych. Histydyna ukierunkowana jest na usuwanie miedzi z włosów, tworząc barierę ochronną, która dzięki właściwościom hydrofobowym zapobiega wypłukiwaniu koloru. Dzięki Kuracji Nawilżającej, technologia tworzy ochronną warstwę hydrofobową, która pomaga zablokować kolor i utrzymać wodę na zewnątrz. Histydyna zapewnia również gładkość i połysk.

Głęboka kuracja odżywcza uszczelnia łuski włosów, zapewniając bogaty wygląd końcowy z optymalnym połyskiem i miękkością. Kuracja nawilżająca tworzy gładką powierzchnię dla dodatkowego połysku i kontynuuje nawilżanie włosów aż do 6 tygodni.

farby
pokrycie siwych włosów, odżywcze, koloryzujące
w butelce, w saszetce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Dobrze nawilża

Farba ciekawa ponieważ jeszcze nie natrafiłam na farbę do włosów ,która dodatkowo nawilży włosy. Po farbowaniu włosy mega miękkie, nawilżone i błyszczące. Farba zakrywa siwe włosy.

Zaskoczenie na plus

Farba Wellaton jest świetna. Ładnie pokrywa siwe włosy . Nie śmierdzi. Dodatkowo odżywka do niej dołączona , świetna. Pięknie pachnie ,włosy są po niej miękkie,lśniące ,nie plączą się. Na pewno polecę każdemu i kupię ponownie.

Włosy jak z salonu

Mam z natury brązowe włosy. Od jakiegoś czasu farbuję na blond a produkty, które do tej pory stosowałam niszczyły mi włosy i krótko po farbowaniu były one szorstkie i trudne do rozczesania. Po użyciu Wellaton ultra jasny blond, włosy są błyszczące i miękkie a odcień mi bardzo odpowiada. Farba ma przyjemny kwiatowy zapach oraz nie spływa z włosów. Odżywka użyta po farbowaniu nadaje miękkość i nawilża włosy. Po kilku myciach kolor się nie wypłukał a włosy nie są zniszczone. Podoba mi się efekt, który wygląda jak po wyjściu z salonu.

Farba która pachnie - szok

Zacznę od tego o czym mówi tytuł - wow, ta farba nie śmierdzi i jest przyjemna w użyciu. Cały proces koloryzacji jest dość prosty, farbę łatwo się nakłada i rozprowadza, nie spływa z włosów, a to bardzo ważne. Kolor wyszedł przepiękny. Po użyciu farby zastosowałam również odżywkę, włosy po niej były miękkie i wyglądały na zdrowe. Do tej pory, nie zauważyłam pogorszenia stanu moich włosów - co oceniam na plus (zważając na różne doświadczenia z farbami do włosów).
Jeśli chcesz mieć piękne włosy bez konieczności drogich i ciągłych wizyt u fryzjera - to produkt dla CIEBIE.

Najładniejsze blondy

Nie zliczę ile farb Wellatonu już zużyłam, ale jednego jestem pewna: w drogerii nic lepszego jeśli chodzi konkretnie o blondy nie znajdziecie. Kolor nigdy nie będzie hardkorowym zaskoczeniem: nie wyjdzie Wam rudy, nie wyjdzie Wam glon, ani nie wyjdzie Wam siniak. Wyjdzie Wam neutralny blond. Raczej w stronę ciepłego, choć są wyjątki, odcień 12/0 jest na pewno próbą wydobycia też chłodniejszych tonów. Całkiem udaną, bo to po ten odcień sięgałam zawsze po dekoloryzatorze(wiecie, kiedy włosy są nienaturalnie wręcz żółte). Wychodził taki jak na opakowaniu, a po kurczaku śladu nie było.
Z najnowszej wersji kupiłam odcień 10/0 i ta farba jest jeszcze lepsza. Dobrze się miesza, nie jest tak dusząca w zapachu jak poprzednie, fantastycznie i szybko się zmywa(z tym zawsze mam problem). Włosy po wysuszeniu nie są w ogóle przesuszone, a odcień jest przepiękny. Mój dość ciemny odrost pokryła w stu procentach.
Z całą pewnością kupię ponownie.

Intensywny burgund

Farba łapie mocno, intensywnie i pokrywa całkowicie siwe włosy. Pokryła moje rude włosy i nadała im ciemnego wiśniowego połysku. Od farbowania wszyscy mnie komplementują, bo kolor burgundowy jest trafiony idealnie do mojej urody.

Farbuje się łatwo. Po zmieszanie dwóch saszetek nałożyłam pędzelkiem na włosy od nasady po końce. Bałam się, że pasty jest za mało, ale udało się. Farbuje skórę, dlatego po spłukaniu farby umyłam szamponem skórę głowy, choć producent tego nie rekomenduje.

Zapach niestety był dla mnie okropny, duszący i alergizujący, starałam się nie wdychać. Po nałożeniu na włosy zmalał.

Maska dodana w zestawie jest super. Robi efekt na wielkie wyjście. Chętnie kupiłabym pełne opakowanie. Starcza nawet na dwa razy.

Polecam!!!!

Bardzo dobry produkt do domowej koloryzacji. Aplikacja łatwa, farba ma odpowiednią konsystencję - nie za rzadka, nie za gęsta, dobrze się rozprowadza. Po farbowaniu włosy ładnie lśnią. Brak nieprzyjemnego zapachu.
Odżywka dołączona do farby zostawia włosy miękkie i gładkie.
Mały minus za zafarbowanie skóry - bardzo trudne do usunięcia.

Szybkie odświeżenie koloru

Stosowanie farby do włosów Wellaton było bardzo przyjemne i skuteczne. Farba ładnie pachnie, a kremowa napigmentowana formuła dobrze pokrywa siwe włosy. W efekcie były błyszczące jak po wizycie u fryzjera. W moim przypadku wybrałam mahoniowy odcień, który nadal fryzurze przepięknego, ciemnoczerwonego koloru

Dobra cena dobra jakość

Farba ma wygodne opakowanie, które ułatwia rozprowadzenie produktu.
Jest naprawdę łatwa w użyciu nawet dla osób które robią to po raz pierwszy.
Włosy po zastosowaniu produktu mają jednolity kolor i wyglądają na zdrowe.

Nie polecam...

Przyszedł czas na recenzję farby do włosów , dokładnie odcień 2.0 black.

Opakowanie zawiera:
- buteleczkę kremu utleniającego,
- tubkę z kremem koloryzującym,
- odżywkę,
- rękawiczki,
- ulotkę z instrukcją.

Farbę bezproblemowo miesza w miseczce i łatwo nakłada na włosy. Kremowa konsystencja nie spływa z włosów, co ułatwia jej aplikację. Łatwo się ją zmywa ze skóry i nie śmierdzi. Podczas trzymania farby na włosach nie czuć też żadnego pieczenia. To tyle plusów!

Już przy spłukiwaniu pojawia się problem. Producent pisze, że dzięki olejkom, farba pielęgnuje włosy podczas koloryzacji, poprawia ich kondycję. Tymczasem włosy stały się szorstkie, sztywne, suche i łamliwe. Kolor wyszedł nierówno, mimo iż nakładałam od odrostów po końce, to złapał w sumie gdzie chciał, a były miejsca gdzie prawie wcale nie złapał. Kolor ogólnie oceniam na bardzo ładny gdyby nie to, że wypłukał się dosłownie po 3 umyciach, co jest gorszym wynikiem niż przy stosowaniu szamponetek. Kolejnym minusem jest wydajność - mam włosy mocno wycieniowane do połowy pleców i lewie, ledwie wystarczyło jedno opakowanie. Nie mam tego problemu w przypadku innych farb.

Nie polecam!

Farba warta zastosowania

Farba do włosów Wellaton Intense zapewniła mi całkowite pokrycie siwych włosów. To 100% intensywny kolor na zewnątrz i zdrowe i mocne włosy od wewnątrz. Głęboko odżywiająca kuracja zamknęła łuski włosa, Kuracja nawilżająca, o atrakcyjnym, kwiatowym zapachu - bogate białe kwiaty na drzewnym tle, tworzy gładką powierzchnię dla dodatkowego połysku i nawilża włosy. Włosy stały sie bardzo miękkie i podatne na rozczesywanie co mnie mile zaskoczyło Efekt utrzymał się na moich włosach ok 6 tygodni co uważam za dobry efekt.

Ciekawy produkt.

Farba z odżywką do włosów Wellaton, to dobry produkt do stosowania,zwłaszcza jeżeli masz siwe włosy.Mam delikatną i wrażliwą skórę głowy i siwe zmęczone farbowaniem włosy.Po zastosowaniu farby Wellaton Intense z olejkiem arganowym nie odczułam żadnych negatywnych skutków, a wręcz przeciwnie, włosy jakby odżywione,pachnące i lśniące,bez przebłysku siwizny.Polecam.